2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به نظرم ازمایش بده انشالله که هستی.چند وقته اقدامی گلم؟؟؟ منم اقدامم برام دعا کن

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2728

مامان شدنت مباررککک😍🤍

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)

چندروزموعدت گذشته؟

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙
2740

حس میکنم خرابه اخه اون هالهه رنگ صورتیش پخش شده یکی دیگه بزن 

یا برو ازمایش بده 

بی بی چک رو باید ده روز بعد موعد زد یا نهایت هفت روز بعد موعد این الان خرابه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
حس میکنم خرابه اخه اون هالهه رنگ صورتیش پخش شده یکی دیگه بزن  یا برو ازمایش بده  بی بی چ ...

نمیدونم خودمم گیج شدم اما مدیکور هیچ وقت هاله نمینداخت برام😭

یه تازه عروس👰 که دلم میخواد زودی مامان بشم😊🤰🤱
یعنی هاله دیده نمیشه از نزدیک خیلی واضح و قرمز افتاده

این مشخصه خط تبخیرشه اینجوری پخش شده

متاسفانه من فوق تخصص بی بی چک دارم

اگه رفتی ازمایش بیا بهم بگو نتیجه چی شد

بله پروفایل خودمم  🌱 
2706