2752
2734

سلام مامانای زیبا 

شبتون بخیر 

چون حجم پیامهای خصوصی زیاد بود نتونستم پاسخگو باشم💚

هر سوالی راجب بچهها و رفتارهاشون و مدرسه و و و و بود برام پیام بزارید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر ۱۲ساله کثیف بی تربیت هرچی میخواد باید فراهم باشه؟ 

پسر کوچولوی جیغ جیغووو

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
2731

کودک دوساله که زیاده خواهه رو چجوری میتوتم تربیت کنم؟ 

و در برابر عصبانی شدن هاش بهترین واکنش چیه؟

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود

پسرمن خیلی خونگرم ومهربونه بابچه ها درحدسلام خوبی ارتباط داره ..ازبچه هاکناره گیری می کنه...دوست صمیمی نداره ...وبه تنهایی هیج جانمیره ..استرس می گیرتش...خودم بایدببرم وبیارمش چهارده سالشه لطفاراهنماییم کن..

من دخترم امسال میره کلاس اول مدرسه دولتی وبا کلی دانش آموز مهم ترین چیزایی که باید بهش آموزش بدم چیا ...

اول اینکه موفق باشه 

پسر منم میره اول ،مدرسه دولتی ،میاد کنار خودم 

اولین چیزی که خیلی مهمه دفاع کردنه بنظرم 

تو مدرسه دولتی از هر قشری بچه هست ،عزت نفس و مراقبت از خودش جز مهمترین مسائل 

پسر ۱۲ساله کثیف بی تربیت هرچی میخواد باید فراهم باشه؟  پسر کوچولوی جیغ جیغووو

سوال اول رو ک خودت جواب دادی ،هرچی میخواد باید فراهم باشه ....

پیر دوم چند وقتشه 

کودک دوساله که زیاده خواهه رو چجوری میتوتم تربیت کنم؟  و در برابر عصبانی شدن هاش بهترین واکنش ...

در برابر عصبانیت بی توجهی ....

در برابر زیاده خواهی خب چی میخواد؟؟یکم ببشتر توضیح بده

اول اینکه موفق باشه  پسر منم میره اول ،مدرسه دولتی ،میاد کنار خودم  اولین چیزی که خیلی م ...

اگر کسی دخترمو زد بهترین رفتار چیه بهش یاد بدم؟بگم توهم بزن اما شروع کننده دعوا هیچ وقت نباش یا فقط به معلمش اطلاع بده یا من برم مدرسه ؟

چجوری با قسمت های ممنوعه بدنشون اشناشون کنیم؟؟از چ سنی ؟چیا بگیم چجوری ؟چ مقدار توضیح بدیم؟

از سنی که بدن خودش رو کشف کرد 

تا زمانی ک راجب بدن جنس مخالف کنجکاوی نکرد نیاز به توضیح نیست 

با آناتومی که تو گوگل هست میتونی توضیح بدی ،در حد درکش 

2706