2752
2734
میشه بگید بین مدیریت بازرگانی و حسابداری و روانشناسی کدوم بازار کاریشو و بعد انکان مهاجرتشون بهتره ا ...

بنظر من مدیریت زیاد بدرد نمیخور روانشناسیم اگ پارتی داشت باشی بتونی کاری کنی حسابداری بهتر واقعا در مورد مهاجرت عطلاعی ندارم متاسفانه

خیلیی از دوستای من بجای روانشناسیو اینا اکثرا رفتن مدیریت بازرگانی ی جوری از این رشته تعریف میکردن🤦 ...

یه زمانی دقیقا ۱۵ سال پیش که من کنکور دادم مدیریت خیلی رو بورس بود جز رشته های پرطرفدار 

بعدش فقط اونی که پارتی داشتن تونستن با مدیریت برن سرکار یا اونای که تو بانک و این جور جاها 

ولی الان دیگه دخترها خیلی اگاه شدن رشته های میرن که بازار کار داره

مثل فرهنگیان پرستاری

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه زمانی دقیقا ۱۵ سال پیش که من کنکور دادم مدیریت خیلی رو بورس بود جز رشته های پرطرفدار  بعدش ...

پس مدیریت هیچی 

بین روانشناسیو حسابداری چی؟

من کنکور فرهنگیان دادم تا جوابا بیاد انشالله که قبول میشم

پس مدیریت هیچی  بین روانشناسیو حسابداری چی؟ من کنکور فرهنگیان دادم تا جوابا بیاد انشالله که ق ...

فقط برو فرهنگیان 

روانشناسی هم بدرد نمیخوره ارشد باید داشته باشی انقدرم باید پول کارگاه بدی اخرشم خودت باید مریض پیدا کنی 

حسابداری هم شغل بسیار پراسترس و بیخودیه

فقط فرهنگیان

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
2731
عزیزم خواهرانه ازت کمک میخوام  من دختر خواهرم انتحاب رشته داره  بعد میخواد بدونه رشته حس ...

این نظر شخصی  خودمه گلم 

رشته ایه که باید تجزیه تحلیل کنی و بهتره که تجربی یا ریاضی باشه هر چند ک میگن رشته شناوره 

بازار کارش هم حقوقش نسبت ب زحمتی که میکشن خیلی کمه مگر اینکه جدا از دانشگاه بره تو کار آموزش مالیاتی ببینه و کارگاه های حسابداری بره توی دانشگاه چیزی که مربوط ب کار باشه رو یاد نمیدن 

باید علاقه باشه من خودم خیلی علاقه داشتم ولی الان برام سنگینه واقعا

خوبی که داره کار براش هست