2737
2739
عنوان

من و نامز دكترم

| مشاهده متن کامل بحث + 6925 بازدید | 230 پست
فک کنم روانشناسی پیام نور میخونه حالا عاشق یه دکتر شده دکتره هم جواب رد داده بهش اینم داره خیالبا ...

حتما خيلي مهمم كه تاپيكامو ميخونن واگرنه وقت نميزاشتيد خخخخ 

اگر جدي نبودم خخخ@niniyar_1 هرچي جوابم بديد براي توجيح كردنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو فراری هستی یا پزشکت!؟؟!؟

رمان نویسه طرف  

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2731
2740
ها ایستارتر دِگَر نیی نیی سایت جایی ماندن نیسته خخخخخخ برو بر وطن خویش فانتزی بیساز 🤣🤣🤣🤣

نی نیست از برایش  

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ها ایستارتر دِگَر نیی نیی سایت جایی ماندن نیسته خخخخخخ برو بر وطن خویش فانتزی بیساز 🤣🤣🤣🤣

اينم از فرهنگ ايراني  يه كشور عقب مونده هستيم حق دارن مسخرمون كنن 

اولا فرهنگ ایرانی فرهنگ ایرانی نکن امثال تو هستن که فرهنگ مارو زیر سوال میبرن اونم با این همه ادعا

از چند تا پست اولت مشخص بود عزیزم حرفات پر از عقده و حسرته من چیزی از وقار و متانت ندیدم 

مردم علاف تو نیستن

نی نی یار لطفا رسیدگی کنین به تایپیکایی که صرفا برای پر بازدیده و کاربرای اینجارو زیر سوال میبره

بارونو دوس دارم🌱
2706