2733
2734
عنوان

من و نامز دكترم

| مشاهده متن کامل بحث + 6925 بازدید | 230 پست

اسی خیلی  خخخ میکنی 

تف داری؟

از یک پزشک مملکت بعیده اینقد از این لفظ خخخخ تو نوشتنش بکار ببره 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
🤣🤣🤣🤣بیا برو بدبخ🤣

@niniyar_1    

@niniyar_2    ني ني يار لطفا جمعشون كنيد از تاپيكم اينا يسري مردم قضاوت كن هستن كه ابرومونو فقط جلو بقيه ميبرن و اينكه هيچ نفعي براي مملكت ندارن خخخ جز ازار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استنباط. تو كلمات درسي هست نه اثبات خخخ اين دو باهم فرق دارن گلي خخ

عزیزم چون خیلی فاز یاسواد بودن گرفتی باید بگم بهتون استنباط کردم از نظر دستوری مشکل داره

یه بارم که سعی کردی املا رو درست بنویسی دستور رو خراب کردی😂😂😂

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2731
جنسش رو ما هم تاثیر گذاشته و داریم میخندیم. لعنتی مردم چه خرجایی واسه خودشون دارن

خدا خیرش بده استفاده همگانی زده🤣

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
2740
تو یه تاپیکم گفته یه متخصص با روانشناس ازدواج صوری کردن و دختره قبلا چند تا سقط داشته و … شاید ...

اره منم دارم بقیه تاپیکاشو میخونم 

بنظرم کلا مشکل داره استاتر.

داره رویا بافی میکنه.

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
@niniyar_1     @niniyar_2    ني ني يار لطفا جمعشون كنيد از تاپيكم اينا يسري ...

نفع ما اینکه جلو سر کار رفتن بقیه رو بگیریم 

چی سودمندتر از این 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
ببند بابا همون پیام نورم که قبول نشدی، افتادی دنبال دستیار دندانپزشک شدن، اونم عرضه نداشتی الانم تو ...

عه اینارو از تاپیکاش فهمیدی

دمت گرم✋🏻

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2706