2737
2734
عنوان

چرا یهو چال دراوردم😐😂

158 بازدید | 14 پست

قبلا نبود البته عمیق نیست

مگه میشه😐؟

بمولا که قد پسران سرزمینم یجوری شده که دیگه کم کم باید با جمله‌ی پسر باید بغلی باشه خودمون رو قانع کنیم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

داری فلج میشی😂

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

خداخواسته بهت حال اساسی بده چال لپ داده مبارک باشه شیرینیشو حتما بده😄

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

چون صورتت تپل شده چال خودشو نشون داده قبلا هم بوده ولی پنهان بوده 

منم چال دارم ولی فقط خودم می دونم چون صورتم لاغره کسی ندیده تا حالا جلو آینه یه جور خاصی کنم صورتمو معلوم میشه یعنی چون لاغره صورتم یه مدل خاصی باید بخندم تا معلوم شه

2706