2737
2739
عنوان

بنظرتون من برم یا نه😥

86 بازدید | 11 پست

قرار بود با خاله ها و دایی هام برم پارک عصری. همسرم گفت صبر کن بیام با هم بریم. منم بخاطرش صبر کردم

اما الان میگه میذارمت اونجا میرم دنبال کارای خودم.مگه بیکارم بیام پیش فامیلای تو بشینم(کلا یه ساعت قراره اونجا باشیم) 

بنظرتون من برم اصلا؟ یا بمونم تو خونه که بفهمه ناراحت شدم از این کارش؟ 

الان خجالت میکشم بدون شوهرم برم چون به اونا گفتم میاد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه چرا؟  جلو بقیه خجالت میکشم آخه اکثرا نمیاد حالا یه بارم که گفته میام اینطوری شه...

فدای سرت توی خونه نشینی روحیت رو‌ خراب کنی

پاشو برو یک هوایی بخور اونم محلش نده نیومد که نیومد اصلا هیچی بهش نگو

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔

بروبه یه ورتم نباشه

به فامیلاتم بگوکارداشت

اصلانیادبه درک شوهرمنم جایی باهام نمیاد

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
برو برا چیته هرجا دنبال خودت میبریش یه جا بزور ببریش یهو شروع میکنه ابرو بری غر زدن ..بگو کارش طول ک ...

هیچ جا نمیاد باهام این بار گفته میام اونم نیاد.... حس میکنم خیلی زشت میشه

حالا شب هم خونه مامانش دعوتیم حیف حوصله دعوا ندارم وگرنه نمیرفتم

2740
فدای سرت توی خونه نشینی روحیت رو‌ خراب کنی پاشو برو یک هوایی بخور اونم محلش نده نیومد که نیومد اصلا ...

نمیدونم چرا سخته برام... دوست دارم کنارم باشه اما هر جا فامیلای من هستن نمیاد

امشب هم قراره بریم خونه مامانش اینا حیف حوصله دعوا ندارم وگرنه نمیرفتم 

نمیدونم چرا سخته برام... دوست دارم کنارم باشه اما هر جا فامیلای من هستن نمیاد امشب هم قراره بریم خو ...

بعدا میفهمی که اصلا مهم نیست و فدای سرت 

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔
هیچ جا نمیاد باهام این بار گفته میام اونم نیاد.... حس میکنم خیلی زشت میشه حالا شب هم خونه مامانش دع ...

بهتر چیه دنبالت میکشونیش ..خونه مادرشون خوب میدوین انگار جا گذاشتیشون ..ول کن اخلاق ندارن آبرو میبره جلو اونا خجالت زده میشی ..

خیلی حس بدیه اخه همه جا تنها منو میفرسته هیچ وقت خونه فامیلم نمیاد

میدونم والاعین شوهرمن 

ولی چه میشه کرد

حتی خونه ی مامانمم بامن نمیادحتی نرفت عیددیدنی ازمن بدتری

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم