2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 31 پست

وای اینو گهواره هم پرسیده بودی نه؟😂😂

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره😂

امیدوارم زایمان خوبی داشته باشی عزیزم😘😘😘

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
2740
۲۳سال و زایمان دوم .زن زندگی 

راستش من به مشکل برخوردم بعد رایمان گفتن تخمک سمت راست نمیدونم چیشده مایعش ترکیده اگر بچه بخوای باید درمان کنی خیلی سخت بچه دار میشی🤨 منم گفتم حتما خواست خدا یکی بسه زیاد سخت نگرفتم برا پیشگیری  و این شد  همون ماه هم باردار شدم 😂😂😂و بزرگ ترین سوپرایز زندگی و امتحان الهی 

پس به من تو بیمارستان یه ناهار مفصل دادن تو بلوک زایمان

به منم دادن. من سر اولی و سومی نخوردم راحت بودم . سر دومی شام مفصل خوردم پدرم دروامد تا زایمان کردم 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706