2737
2739

😍😍😍😍😍

امیدوارم بتونی خوب ازش نگهداری کنی

تو سایت دیوار رایگان هم هست حتی 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرکسی میگه کثیفه گوش نکن

پیامبر هم خودش حتی گربه داشته و ب آوردنش پیشنهاد کرده 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
هرکسی میگه کثیفه گوش نکن پیامبر هم خودش حتی گربه داشته و ب آوردنش پیشنهاد کرده 

دقیقااااا

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
2740
میترسی مریض باشه

نه نیستن

ببرش دامپزشکی آمپول میزنن 

لطفا هزینه نکن از بیرون بردار ببر دامپزشکی بچه گربه واکسن اینا بزن ببر خونه حداقل یه گربه از سرما گر ...

بیرونب وحشی وکثیفن حتی چنگ میندازن و فرار میکنن