2737
2739
عنوان

معلم زبانم بهم پیشنهاد ازدواج داده خودم ۱۷ سالمه چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4571 بازدید | 143 پست

متاسفانه دختر تو سن کم بیشتر خاستگار داره تا سن بالاتر.اگه مورد خوب پیدا شد بهتره زود ازدواج کنه ک بعدا نشینه غصه بخوره چرا خاستگار ندارم.

چون جهان سومی هستیم و مردامون خیلی احمقن ک جای اینکه برای ازدواج سراغ دخترای بالغ و پخته برن سراغ دختربچه ها میرن.تاسف برانگیزه

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی این همه خوندم ۹۹درصد حرفت اینه این پسره مذهبیه پسرداییم مذهبیه عزیزم ملاک دیگه ای نداری؟ باتوجه ...

من مشکلم اینکه چرا مذهبین من اصلا مذهبی دوست ندارم ب خاطر همین نمیدونم چیکار کنم

به نظر من قبول کن  اما اینطور که تو میگی هم به پسردایی علاقه داری هم این پس یکم با مشاور ی که ...

ازدواج با پسردایی اشتباه است.

من مسئول باشم ازدواج فامیلی را ممنوع می کنم.

هیچ وقت اجازه ندید زندایی تون بشه مادرشوهرتون

2731
من مشکلم اینکه چرا مذهبین من اصلا مذهبی دوست ندارم ب خاطر همین نمیدونم چیکار کنم

مهم نیست چی دوست داری مامان بابات موافقن اصلاتو خانواده تون فرهنگنتون چه جوریه ازدواج تو سن پایین دارین؟

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
شما مشخصه که بهشون علاقه دارین  میتونید بهشو بگیدنامزد باشید باهم تا اینکه شما درستون رو تموم ...

اخه چند وقت پیش پسرداییم بهم ابراز علاقه کرد احساس میکنم پسرداییمو بیشتر دوست دارم اونم بسیجی و مذهبیه از شانس گوه من 

نمیدونم چرا هرکی ب تور من میخوره مذهبیه من خودم خیلی بد حجابم 

ولی پسر داییم سنش کمتر از معلم زبانمه ۱۹ سالشه

من خودم ۱۹ اولین خاستگارم استاد دانشگاه بود . و یکی دیگه تاجر بود.... آخر ۲۵ کارمند خیلی ساده گیرم ا ...

😅

خوشبخت شی

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2740

همسن تو که بودم از مامانم پرسیدم من خواستگار دارم 

می دونی چی گفت برا خانواده های با اصالت و فرهنگ کسی جرات نمی کنه تو این سن بیاد  هر خانواده ای یه جوره مگه دختر ادم بزرگ می کنه که ازدواج کنه؟ 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

شما سنتون کمه عزیزم هنوز سردرگمی ببخشید اینقدر رک میگم ولی قطعاااا تو این سن هرگز نمیتونید تصمیم درستی بگرید.

بهتره به هردوی این عزیزان جواب منفی بدین زمانی که سنت بیشتر بشه افراد بهتری بهت پیشنهاد میدن و با چشم باز و موقعیت بهتر بهشون نگاه میکنین 

الا فعلا به فکر درست باش رشته ای که میخوای بری دانشگاهی که میخوای بری تمرکزتو بزار رواینا اگر نیازه آموزشگاتو عوض کن تا این اقارو دیگه نبینی 

ازدواج چیزی نیست که بشه الکی بهش نگاه کرد

موفق باشی

@آیلار_هستم    

گزارش زدم واسه شما

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 

دختر عمه م همسن منه می خواد نامزدی کنه کسی که طرز فکرشم خیلی بچگونست چون بی فرهنگن همین 

شما هم برو رو پیشرفتت کار کن نه ازدواج 

2706