2737
2734

چند سالشه میشناسمش تو این چند سال همش بهش گفتم داداش اونم بهم گفته آجی همیشه مثل خواهر برادر بودیم هیچ وقت فکرشو نمیکردم حسش این باشه

اون ۲۶ سالشه من ۱۷ خیلیییی پسر خوبیه اینو خودم تایید میکنم با هیچ دختری رابطه نداشته تقریبا نیمه مذهبیه همیشه نماز میخونه و خیلی به خدا و ‌.. اعتقاد داره خانوادشم خانواده شهید و ابرو داری هستن  در کل بخوام بگم خودش خیلی پسر خوبیه تو این زمونه ای ک پسر خوب پیدا نمیشه این محشره اهل هیچ دود دمی هم نیست 

فقط الان مشکل اینکه که مم قصد ازدواج ندارم واقعا فک میکنم سنم خیلی کمه از یه طرفم استرس اینو گرفتم اگه دیگ هیچ وقت مثل این پیدا نکردم چی  اگه مثل این پسر خوب پیدا نشد چی واقعا نمیدونم چیکار کنم بعدشم حقوقشم واقعا کمه معلم زبان تو آموزشگاه مگه چقد میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با پدر و مادرت مشورت کن 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

17 سالته برو درست بخون ازدواج چیه کلاسشم نرو دیگه 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2738

نمیدونم چرا حس میکنم تاپیکتون واقعی نیست.

ولی در کل امیدوارم عاقلانه تصمیم بگیری عزیزم

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
2706