2752
2734
عنوان

مادر پسری که تو زندگیم بود بهم زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 7784 بازدید | 142 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تا اخر عمر باید خونده بشه؟؟؟! هوووف

نه ولی واقعا برای هر کسی متفاوته یکی ممکنه ده سال طول بکشه فراموش کنه کنی ۶ ماه🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
نه ولی واقعا برای هر کسی متفاوته یکی ممکنه ده سال طول بکشه فراموش کنه کنی ۶ ماه🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

کنی چیه بابا یکی🤦🏻‍♀️

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
بمیرم برا دلِ جفتتون🥺

خدانکنه عزیزم 

من خودم روانی شدم همه رو هم خسته کردم با اشکام اما واقعا نشد که بشه 

مادرش فکر میکنه من کوتاهی کردم مدام میگه تروخدا بگو ازدواج نکردی 

ما از دو قومیت مختلف هستیم و راه دور رو بهانه کردن اما خب..... اینم الکی بود چون میگفت میام شهر شما& ...

اها درست

حالا باز دورب راه بهانه اي نيست

ولي منظورتون از قوميت چيه؟مثلا مثل ترك و لر و اينا يا قوميت مذهبي مثل شيعه و سني؟

🫠
خدانکنه عزیزم  من خودم روانی شدم همه رو هم خسته کردم با اشکام اما واقعا نشد که بشه  مادر ...

خب گلم اگ همو دوس دارین بمونین

ب ولله اگ عاشقی بعدا پشیمون میشی و هیچ عشقی مث این عشق نمیشه برات

وایسا تو رو خانوادت

تهدیدشون کن ک فرار میکنی 

بمون پاش و با جنگ ب دسش بیار

کاربری دست سه نفر :)))

یه دختره همکلاسیه من بود اونم اسم عشقش محمد  بود اونم خانوادش مخالف بودن از سال اخر دبیرستان تا سال اخر دانشگاه‌فکر کنم ۴ سال شده بود ک همدیگرو  میخواستن دوستم بشدت خوشگل بود چشمای سبز داشت از خیابون ازش خواستگاری میکردن از بس ناز  بود خلاصه ک ب هم نرسیدن  و پسره زودتر ازدواج کرد بعدم دوستم.یاد اون افتادم 

خدا در همین نزدیکی ست
من هيچوقت پدرم رو حلال نمیکنم..... با اینکه بیگناه بودم اما منم حق الناس گردنم افتاد اون پسر گفت هیچ ...

هعععععیییی