2733
2734
تمرکز ووقتو رو شوهرت نذار تو به خودت برس وبرای خودت بهترین باش مردای این مدلی اگه زیباترین زن جهانم ...

اره دقیقا همش رو من ایراد میزاره  اخلاقی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقا همش رو من ایراد میزاره  اخلاقی

عیب ما زنا اینه رو این مردا خیلی حساب باز میکنیم جوری که میشن تمام زندگیمون درصورتی که اونا فقط باید ۱۰درصد زندگی ما جا داشته باشن به حرفاش اهمیت نده وخودتو دوس داشته باش

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
حالا زورم میاد همش ب من میگ تو مرم مقدسی ازت مطمعتم..خیلی خیالش راحته بدم میاد

اتفاقا پیشش بگو چه زنای درستی که بخاطر چشم چرونی و دختر بازی شوهراشون از لجشون از راه به در شدن رفتن دنبال شوگر ددی بازی ..بزار بفهمه حرکات زشت خودش رو زندگیش تاثیر منفی داره

2731
2738
من ب چشش نمیام وقتی تو دعوا میگمش من از سرت زیادم بهم میگ مگ چی داری هیچی نداری ..ولی وقتی میرم بیرو ...

ببین منم خیلی ازشوهرم سرترم،ولی بازم شوهرم تواینستاازاین عکسانگاه میکنه،البته فالونمیکنه فقط نگاه میکنه،ولی اینابه این ربط نداره که ماخوب نیستیم.دلیلش اینکه اینجورمردا چشماشون هرزه.هرچقدرم نگاه کنن سیرنمیشن،من هرچندوقت یکباربه هم میپریم سرهمین مسائل ولی فایده نداره اینجورافراد درست بشونیستن.فقط ماکنارایناپیرمیشیم وافسرده.....

اتفاقا پیشش بگو چه زنای درستی که بخاطر چشم چرونی و دختر بازی شوهراشون از لجشون از راه به در شدن رفتن ...

چندسالتونه؟؟ بعضی مردا ظرفیت شنیدن اینجور حرفا رو ندارن دو روز دیگه بددلی و تو حبس و قفس بودنم به خوبیای شوهر طرف اضافه میشه!!

هنوز شوهر من و ندیدی ک ب شوهرت امیدوار بشی رفته فیلم پ.ورن دانلود کرده ی برنامه شبیه ماشین حساب هم گرفته ک اونارو مخفی کنه فکر کرده من خرم نمی‌فهمم 😂 شوهر من تنوع طلب کلا همه مدل داره تو گوشیش🥴

2706