2737
2734
🤮🤮🤮🤮شوهرت زنده اس هنو  منو همسرم یه اینستا داریم رو‌گوشی منه شبا میاد خونه با هم میبینیم کل ...

چه خوبه شوهرت ..شوهر من کلا سر ب هواس یه چن روز بزارمش ب حال خودش تمام خودشو گم میکن سنشم کمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من هیزه تو خیابونم دختر یا زن هیکلی ببینه نگا میکن انقدم بش میگم یا تیکه میندازم بش فایده نداره

پدر شوهر من با شصت سال سن عن اقا چندش حالم ازش بهم میخوره اینقد ازش بدم میاد از خدا نمیترسیدم تا حالا تیکه تیکش کرده بودم پیر سگو همیشه میگه میخام یه دختر ۱۴ساله بگیرم البته جرات نداره پیش من بگه ،🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

2728
پدر شوهر من با شصت سال سن عن اقا چندش حالم ازش بهم میخوره اینقد ازش بدم میاد از خدا نمیترسیدم تا حال ...

چه چرته اوق بگو اره دخترا هم صف کشیدن برات

شوهر من هیزه تو خیابونم دختر یا زن هیکلی ببینه نگا میکن انقدم بش میگم یا تیکه میندازم بش فایده نداره

اتفاقا باید مسخره اش کنی تو همچین مواقعی بایدمسخره نکی   .با فاز جدی بهشون نگی که اتفاقا بدتر میشن فکر میکنن توفه ای هستن .

2738
اتفاقا باید مسخره اش کنی تو همچین مواقعی بایدمسخره نکی   .با فاز جدی بهشون نگی که اتفاقا بدتر م ...

مسخرشم کردم انگار نمیتونه خودش کنترل بکنه 

شوهر منم قد بلنده خودش و پر

نمیدونم منم تگاه می‌کنه ب درک ولی 

مهم نباش

من خودم خیلی حساسم واقعا خیلی هااااا

ولی دیگه میخا رو خودم کار کنم 

جدیدا بدمشکل خورده خیلی حالش خرابع نگاه نمیکنه 

البته ب حرفم داره گوش نیده چون پدر و مادرم ب خاطر این دیگه خونه راهم نمیدن منم همش ناز میکنم خخخخخخ

اصن بهش رو‌نده چندشا نمیدونم چرا خوششون از زنای خراب میاد بعضی مردا لیاقت زن خوبو ندارن

حالا زورم میاد همش ب من میگ تو مرم مقدسی ازت مطمعتم..خیلی خیالش راحته بدم میاد

من ب چشش نمیام وقتی تو دعوا میگمش من از سرت زیادم بهم میگ مگ چی داری هیچی نداری ..ولی وقتی میرم بیرو ...

تمرکز ووقتو رو شوهرت نذار تو به خودت برس وبرای خودت بهترین باش

مردای این مدلی اگه زیباترین زن جهانم زنشون باشه بازم چشمم دنبال یه کسه دیگه س تنوع طلبن 

عیب از تو نیس عیب از اونه

به اصطلاح مرغ همسایه براشون غازه 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2706