2733
2739
عنوان

شوهرم بد دهنه

240 بازدید | 19 پست

سلام  شما جای من باشین  تو این  رابطه  می مونین؟

عقدیم‌    توی دوران  نامزدی   اصلا اینجوری نبود   بد دهن نبود   از گل نازک  تر بهم نمی‌گفت     عقد ک کردیم   کلا عوض شد‌    

تاپیک ‌ قبلم  هست   سر اینکه   بهش گقتم  جلو کسی با من  شوخی  درست  کن  این حرفارو نزن‌  محترمانه  هم بهش گفتم   زنگ زده  هرچی از دهنش  اومده    ب من گفته  میگه تو چ گوهی هستی   تو چ خری هستی   ک اینجوری میکنی  با من  منو  بد  میکنی؟   من اونو بد نکردم  فقط  راجب چیزی  ک ناراحتم  کرده یود  بهش  گفتم         

اصلا  حالم تو این  رابطه  خوب نبست‌     حس میکنم  دارم  تباه میشم   دارم  ذره ذره  میمیرم    ولی خودم حس نمیکنم  ی روز  ب خودم میام  میبینم   با یه مرده  متحرک هیچی فرقی  ندارم

عوض نشد ، قبلشم اینطوری بود فقط نقش بازی میکرد

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چهار ساله‌  الان باهمیم‌   جوونی‌  مامانمم  رفت‌   کلی  تو ای چهارساله‌   زحمتش  دادیم    شوهرمو  خیلی دوس داره     ولی من حس میکنم   اصلا‌ دیگه  نمیخوامش‌   ‌  نمیدونم  چجوری تمومش‌  کنم   نمیدونممم‌ خستممممم😭

2731
از الان حرمتتو نداره وای به حال بعد 

باورت میشه‌  سال اول  نامزدیمون   بود   ی شماره  تو گوشیم‌دیده   بود اشتباهی     شبیه  شماره دوستش  بود   ‌   اومده به  من انگ  ‌ خیانت   چسبونده    عید بود  من ۵ روز اول عید خون گریه  میکردم        

2740

من نامزد کردم چند وقت اول عالی بود ماه دوم نامزدی حس میکردم ای همون آدم نی ب شدت دهن بین عصبی بود هرچی میگفتی با تندی ج میداد مدام قهر میکرد مث دختری ی وقتایی ب خودم میومدم میگفتم انگاری جامون عوض شده 

خلاصه چ شبای فک میکردم قرآن می‌خوندم ک خدایا اگ من با این آدم بدبخت میشم سنگ بنداز جلو رام ب عقدنرسه ی روز ب خودم اومدم زدم ب سیم آخر گفتم من اینو نمیخام چون مطعن بودم ازدواج میکردم جدا میشدم زدم بهم روزای اول شاید ناراحت بشه آدم منتها دیگ بعدش همیشه خداروشکر میکنی 

خودت بهتر می‌دونی ولی این هنوز عقده بهت این حرفارو میزنه برین خونه خودتون خونتو میکنه تو شیشه

خیلی  حرفای‌ بدتری  هم  میزنه   من  آدمیم   ک نماز   میخونم   تازه  پشت  تلفن  کلی  ب قرآن  بد گفت   ک  موهای   تنم   سیخ شد😭

پس کلا داغونه بابا بیخیالش شو حیف جوونیت

اون جوری  ک  با من  رفتار  میکنه   با هیشکی   نمیکنه‌  حتی احترام   اون  رفیقشو داره   احترام   خوانواده   خودشو‌ داره   تنها کسی  ک احترامش   نداره   منم      

2706