2733
2734

برای خودم و اشتباهاتم که در منجلاب ناپاکی ها سودای پاکی دارم 

منی که همیشه راحت طلب بودم 

منی که دارم از اصلم کیلومتر ها دور میشم 

منی که خدا همه کسمو ازم گرفته و تنهایی رو جایگزین زندگانی کرده 

راهی هست که من تغییر کنم ؟

وقتی قراره یک گناه رو کنار بزارم چرا روحم انقدر نوسان داره ؟چیکار کنم ؟چرا مراقبم نسبت به اون گناه یادم میره و گناه رو تکرار میکنم؟چرا وقت عمل میرسه راحت شونه خالی میکنم؟

لطفاً کمکم کنید و جواب سوالاتمو بدین لطفا

سیدم💚خوشا صیدی که صیادش حسین است 

عادت کردی زمان میبره تلاش کن

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

سوالات اگه در مورد دین هست اینجا نپرس ❤️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

گناه شیرینه

خوراکی های مضر، همشون خوشمزه ان

سبک درست زندگی، سخته

زندگی همینه

آهنی که تو کوره با حرارت بالاتر گداخته میشه محکمتر میشه

چالشهای زندگیتو با جون و دل بخر و زش اشتباهاتت نترس و شرمنده نباش فقط درس بگیر و پخته تر شو

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

هنوز به ایمان کامل نرسیدی.

به ایمان رسیدن ساده نیست .زیاد ذکر بگو،

برای کارهای اشتباهت جریمه در نظر بگیر وبرای کارهای درستت هم جایزه.

از پوشش شروع کن،

محافلی که گناه هست دوری کن.بالاخره به هر بهانه ای.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
هنوز به ایمان کامل نرسیدی. به ایمان رسیدن ساده نیست .زیاد ذکر بگو، برای کارهای اشتباهت جریمه در نظ ...

شرایط خانوادگی خوبی ندارم تو این یک ماه همش دعوا بوده شش هفت دفعه عصبانی شدید شدم 

سیدم💚خوشا صیدی که صیادش حسین است