2733
2734
عنوان

همکار بابام دوکیلو گوشت یخچالمون زد تو خورشت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منطقشون اینه من میام تو زرنگ باشی راه نمیدی حالا که دادی هرکار دوست دارم میکنم

دقیقا ،داداش منم پارسال همین کارو کرد کلید خونه مادرم به همکاراش داد ساعت ۱ شب رسیدن ۳تا ماشین چقدرم پرتوقع ،خواهرم تایک توخیابون  مونده بود کلید بهشون بده بعد چندروز زندگی رو به گند کشیدن جالب طرف رفت کلید باخودش برد چندباری تماس گرفتیم چرا کلید بردید آخر به فحش گرفت اخرم مجبور شدیم قفل هارو عوض کنیم امسال برای عید فطر بارم نقشه کشیده بودن به دربسته خوردن،مادرم اینا شمال هستن ۶ ماه از سال شهرستان میرن خونه خالی

2731
اخه اصلا رابطه خاصی ندارن همون پبامک تبریک.عید سال به سال میدن بهم  نمیدونم واقعا

ماهم پارسال همچین شرایطی رو تجربه کردیم قطع رابطه بلانسبتون طرف شما رو خر فرض کرده البته ببخشید کفتم

من چرا باور نمیکنم خونه خودتون رو خالی کردید که مهمون بیاد؟ چرا این چیز ها برای من انقدر عجیبه؟

یه تعارف زدیم بیاین 

گفتیم تعدادشون کمه دونفرن حداقل انتظار نداشیتم اونام سر یه تعارف زود قبول کردن

چون اومده بودن دیگ نمیشید بیرونشون کنزم

اشتباه از خودتونه 

مهمان حبیب خداست ولی نه اینکه خونتو خالی کنی بدی مهمون خودت بری جای دیگه

نباید تعارف میکردین که چند روز خونتون بمونن

اونا باید میرفتن هتلی یا سوییت 

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.
اخه اصلا رابطه خاصی ندارن همون پبامک تبریک.عید سال به سال میدن بهم  نمیدونم واقعا

والا شما عجیبتر بودین اخه چرا خونتون ول کردین رفتین اگر خودتون بودین اونام انقدر رو بر نمیداشتن الانم بگین نیستیم 

واقعا خودم تعجب کردم من خودم برم جای بمونمم  دد وعده بیشتر نمیتونمم

وقتی آدم کاری رو از حد اعتدال خارج کنه، باید منتظر عواقبش هم باشه. آخه کی رو دیدی به خاطر رفاه مهمان، از زندگی خودش بره بیرون اونم خانوادگی؟ چه بسا اگر میموندیم خونه، خودشون میدیدن دیگه راحت نیستن، زودتر هم میرفتن. 

2706