2733
2734
عنوان

کلافم میشه بیاین صحبت کنیم ☹️

37 بازدید | 5 پست

ادامه تاپیک قبلم همسرمم تماس گرفت گفت پاشو بیا پیشمون گفتم کاراتونو انجام دادین من بیام چیکار گفت بیا پیشمون باش حداقل گفتم حوصله ندارم بیام بیرون داداشم از پشت گوشی میگفت مگه قهری گفتم نه ولی راستش خودمم. نمیدونم چمه فقط میدونم. کلافم. حرصیم ☹️دلخورم عصبیم نمیدونم و واقعا عصبیم 

حق داری دلخور باشی نیاز داری اون هم الان یکم بیاد مراعاتتو کنه و نازتو بکشه ولی متاسفانه مردا متوجه ...

ماجرای کار وبارداریمم قوز بالا قوز شده چندوقت بیکارشدم بارداریمم که ماه پیش سقط داشتم زیرنظر بهترین دکترم هیچ مشکلی ندارم واقعا گیجم کلافم نمیدونم چمه فقط میخوام درکم کنن همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماجرای کار وبارداریمم قوز بالا قوز شده چندوقت بیکارشدم بارداریمم که ماه پیش سقط داشتم زیرنظر بهترین ...

داری زیاد به خودت فشار میاری و از خودت توقعات بی جا داری این همه هورمون هات به هم ریخته کلی شرایطت سخت شده و مشکلاتت زیاده همه چیز هم رو اعصابته حق داری چرا الکی خودت رو بابت حال الانت قضاوت میکنی با خیال راحت اعصابت داغون باشه همه چیو به هم بریز و حتی یه دعوا کن اگه فکر میکنی حالت بهتر میشه با همسرت صحبت کن گریه کن توی خودت جمع شو در اتاقو قفل کن با خودت تنها باش و هرکاری که فکر میکنی حالت رو بهتر میکنه انجام بده هیچ اشکالی نداره اگه واقعا به هم بریزی حق داری

2731
داری زیاد به خودت فشار میاری و از خودت توقعات بی جا داری این همه هورمون هات به هم ریخته کلی شرایطت س ...

هوووف دقیقا حرفای دلمو زدی تمام امروز تا چنددقیقه پیش داشتم. گریه میکردم نمیدونم از خودم چی میخوام چی باید بخوام اصلا مقصر تمام این حالم خودمم خودمو مقصرمیدونم میگم خودم تلاشی ندارم نمیدونم زباده خواهی دارم ازخودم یا شرایط اینجوری که باصبر باید بگذره

هوووف دقیقا حرفای دلمو زدی تمام امروز تا چنددقیقه پیش داشتم. گریه میکردم نمیدونم از خودم چی میخوام چ ...

زیاده خواهی داری از خودت داری خیلی به خودت سخت میگیری آروم باش دختر لازم نیست همیشه قوی باشی ریلکس کن