2737
2734
عنوان

دلم گرفته عروسیمه😔💔

452 بازدید | 24 پست

مادرشوهرم این گفتن  چند هفته  دیکه میخوایم عروسی بگریم 😔💔

دلم نمیخواد برم از این اینجا 

دلم نمیخواد با خانواده شوهرم زندگی کنم 

از این بدتر اینکه اصلاشوهرمو دوس ندارم 😔

ازدواج اجباری 

من 18سالمه 😔💔

حق من نیست این زندگی اجباری 😔💔💔💔💔

هیچی به انتخاب من نیست نه عروسی نه  لباس نه این زندگی😔😔😔😔

بابام خوشحال که من گم میشم از خونش 🙂❤️‍🔥

بارها بهم گفت کی گم میشی از این خونه من اردستت راحت بشم 🥀🥀🥀🥀💔

زندگی 🖤🖤

داستان ازدواج اجباریم🥲🥲🥲تاریخ تولد داداشم زدم   این دنیا به من یه شوهر  مو فرفری بدهکاره🥺💔 🙂💔💔غم های دلم غم های مادر کاشکی مادرم دختر نمیداشت 🖤😔💔

میگفتی خودتون منو آوردید وگرنه منم شماها رو نمی خواستم 😉

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرت تورو دوست داره؟

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

عزیزم الهی💔 نمیدونم چی بگم

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷
2740
شوهرت چنسالشه؟ چیکارس؟ دوست داره؟🥲

امضاشو ببین عزیزم 

فک کنم ۲۷سالشه

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
شوهرت تورو دوست داره؟

نه  فقط چربزبون خسیس 

داستان ازدواج اجباریم🥲🥲🥲تاریخ تولد داداشم زدم   این دنیا به من یه شوهر  مو فرفری بدهکاره🥺💔 🙂💔💔غم های دلم غم های مادر کاشکی مادرم دختر نمیداشت 🖤😔💔