2733
2734

اون قدر دوسش داشتم که دنبا و آخرتش رو داشتم اباد میکردم کاری کردم نسبت به پدر و مادرش مهربون تر بشه گل کشیدن رو بزاره کنار از دوستای سمیش فاصله بگیره 

خدایا خودت گواهی عشق من پاک بود هوسی درکار نبود 

ولی چرا گذاشتی این حس پاک دخترونه خرج یه آدم بی لیاقت بشه....؟

ازت گله دارم خدا 🥲

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقا چند سال پیش 

چطور کنار اومدی؟

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2728

آره مادرم

خواهرم

خواهرزاده ام

چنان از پشت خنجر کشیدن که بعد ۶ ماه هنوز شوکه ام 

گاهی میگم نکنه خواب دیدم

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

عزیزم تو خودت رفتی سمت یه ادم چِت که گل میکشه 

حالا یقه خدا رو گرفتی؟؟؟

تو چکاره ای که میخواستی اونو ترک بدی

خودش ننه بابا و خانواده داشت

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
آره مادرم خواهرم خواهرزاده ام چنان از پشت خنجر کشیدن که بعد ۶ ماه هنوز شوکه ام  گاهی ...

فقط خداست که تا آخرش باهاته...

2740
عزیزم تو خودت رفتی سمت یه ادم چِت که گل میکشه  حالا یقه خدا رو گرفتی؟؟؟ تو چکاره ای که میخ ...

وقتی متوجه شدم گل میکشه که کار از کار گذشته بود و عاشقش شده بودم...🥲

خدا دوستت داشته چرا متوجه نیستی 

کسی که اخلاق ندارع و گل می‌کشه مرد زندگی هیچ دختری نمیتونه باشه 

ملت با آدم سالم زندگی میکنند بعد چند ماه تو گل گیر میکنند 

میخواستی از این یابو شوهر در بیاری 

بریز دور این افکار سمی و باطل 

فکر خودت باش 

وقتی متوجه شدم گل میکشه که کار از کار گذشته بود و عاشقش شده بودم...🥲

باید بیشتر چشم و گوشتو باز میکردی 

قرار نیست در زندگی و قلبتو همینجوری رو همه باز کنی 

از این به بعد یاد میگرفتی مفت و راحت دل ندی به دل کسی 

حالا دیگه تا عشق و دوست داشتن وسلامت اخلاق و روانش مشخص صد در صد برات محرز نشد 

عاشق نمیشی 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)