2733
2734
گوشت گوسفندی بخرم؟! 

گوسفندی عالیه

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من الآن ده روزی هست دارم شیره ی انگور می خورم الهی اثر کنه به واسطه ی آهن پایین افسردگی گرفتم تموم ب ...

۴۰ روز بخور ، چای کمرنگ کمرنگ اونم کم ، خوب میشی نگران نباش من بلند میشدم سرم گیج میرفت و زرد شده بودم

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...
امضات🤲🏻💚

دعا میکنم پدر مادرت بهت افتخار کنن و بتونی بهشون کمک کنی اِن شا الله زندگی خوبی داشته باشی

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...
2740
اره واقعا من که چن سال پیش دکتر برام خارجی  نوشته بود تاثیرش خیلی نبود

امضای قشنگی داری 

اللّهم بارک لمولانا صاحب الزمان عج 

آزمایش دادین فیریتین تون چند بود تپش قلبم دارین؟! 

بله تپش قلب زیاد دارم ولی چیزی که خیلی اذیتم میکنه نفس تنگی و سنگینی قفسه سینه است...تا حالا فکر میکردم برای کم خونی ولی اخیرا بعید میدونم از کم خونی باشه برای قلبه...

آهن و فریتین یادم نیست هموگلوبین ۹بود...دکتر میگفت همش خیلیییی پایینه. 

سردرد سرگیجه ی شدید همش حس می کنم دارم غش می کنم بی خوابی سردی دست و پا گهیم بی حسی افسردگی تپش ...

مطمعنید همه این علاعم از کمخونی تونه؟

تو ی پست دیگتون دیدم شماام ضربان نامنظم قلب دارید شما هم یهو حس میکنید قلبتون وقفه میفته؟

مطمعنید همه این علاعم از کمخونی تونه؟ تو ی پست دیگتون دیدم شماام ضربان نامنظم قلب دارید شما هم یهو ...

آره من یهو حس می کنم ضربان قلبم خیلی اومده پایین باید بدوام بیرون ولی فیریتینم4.8 خیلی پایینه علائم ظاهری هم داد میزنه که کم خونم رنگ پریدگی پوست،پلک پایینمم بی رنگ البته ویتامین دی هم پایینه اینقدر این فقر آهنه مهمه که نگو وقتی پایین باشه اکسیژن نمی رسه به بافت ها اینقورکه من دکتر رفتم گفت نمی تونم دارو بدم به خاطر فقرآهنت چون دردا مقطعین فیریتین که بیاد بالا مثلا رو 30 علائم رفته رفته کم میشه 

حالا خریدم گوشت گوسفندی ولی بیشتر برا خورشت و اینا استفاده می کنم اینکه بخوام هر روز کباب کنم نه&nbs ...

کباب من نمیکردما

آبگوشتی 

همون یه تیکه رو آبگوشتی 

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)