2733
2739
امضای قشنگی داری  اللّهم بارک لمولانا صاحب الزمان عج

یه ذکر معجزه گره واقعا

چون خودم نتیجه ازش دیدم

اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان#  

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آها خوب اینجوری که راحت تره ممنونم ازتون فقط همین و خوردین مکمل استفاده نکردین؟! 

دیگه بعد از اون نه

البته درسته الانم باز کم شده و باید رعایت کنم

مدتی بعد از اون هم سِرُم برام نوشتن 

اون موقع حدود هشت سال پیش ۴۵۰۰۰ تومن بود الان از اشناها دکتر براش زده ۱میلیون و پونصد بنظرم گف 

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)
دیگه بعد از اون نه البته درسته الانم باز کم شده و باید رعایت کنم مدتی بعد از اون هم سِرُم برام ...

آها پس آهن تزریقی هم استفاده کردین من می خوام تا میشه از تزریق استفاده نکنم با قرص و تغذیه بیارمش بالا دعا کنین کل بدنم و ریخته به هم همش مریضم

2731
آره من یهو حس می کنم ضربان قلبم خیلی اومده پایین باید بدوام بیرون ولی فیریتینم4.8 خیلی پایینه علائم ...

منم متاسفانه پیگیری نکردم ک زد به قلبم بره منم ۵ بود خیلی پایین بود چندوقت پیش شد ۱۷ ولی بازم الان سقط کردم فکنم دوباره کم شده

منم متاسفانه پیگیری نکردم ک زد به قلبم بره منم ۵ بود خیلی پایین بود چندوقت پیش شد ۱۷ ولی بازم الان س ...

حالا یه چیز بهتون بگم 17 هم هنوز کم بوده برا اقدام به بارداری میگن برا بارداری باید بالای 30 باشه وگرنه قلب بچه تشکیل نمیشه 

علائم خیلی بدی داره ولی ان شاء الله اگه بیاد بالا همش درست میشه به خاطر جریان ضعیف خونه 

آها پس آهن تزریقی هم استفاده کردین من می خوام تا میشه از تزریق استفاده نکنم با قرص و تغذیه بیارمش با ...

یادم‌ نمیاد که تزریقه اون موقع بود یانه

همون گوشت رو امتحان‌کن

2740