2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هنوز هیچی ولی 5 شنبه ها اگر بیام سرکار بعدش با همسرم میریم فلافل میخوریم که خیلی دوست دارم

پروفت خیلی انرژی داره خیلی 

انرژی از نوع مثبتش

به تاپیک های قبلاً من ،اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا هشتم تیر ، اینجا نمیام.🙂
ماهی رو چه جوری درست میکنین؟

ماهی شمالو فقط سرخ میکنیم 

کلا شیوه طبخش همینه 

حالا نسل جدید شاید بخوان کمی کلاس بذارن مثلا ولی خب من شمالی تا جایی که یادمه ماهی رو دایره دایره برش میزنیم قشنگ میشوریم تو روغن داغ که کمی نمک زدیم سرخش میکنیم تا هر دو طرف کاااملا طلایی و ترد بشه 

همین 

ماهی جنوب وضعیتش متفاوته نمیشه اینجوری سرخش کرد(من گیلانی ام ساکن بندرم سالهاست) 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
دستورش میدی

برنج رو ک می‌ریزی تو آب جوش شوید من تر میزنم جالا خشک فرقی نداره با لوبیا چشم بلبلی پخته شده و نمک باهم آبکش میکنی  بعد دم میدی

من برنج همیشه کته میکنم. 

مرغ هم مدل زرشک پلویی مدل سسی درست میکنم

با پیاز یه حبه سیر چوب دارچین و زردچوبه  و یکمی هویج آب پز میکنم

بعد یکساعت در میارم سرخ میکنم تو همون ماهی تابه با مرغا  یکی دو قاشق رب تفت میدم و در نهایت آب مرغ رو اضافه میکنم میزارم نیم ساعت دیگه بپزه

و در آخر یک کمی آبلیمو

البته خوشمزگی غذا من بخاطر مرغش بود ک مرغ زنده از مرغداری گرفتیم 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2740
پروفت خیلی انرژی داره خیلی  انرژی از نوع مثبتش

مرسیییییییییییییییییییییییییییی

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.