2733
2734

سلام منظور از نامزددوس…خودمونه که حلقه دستم کرده و کم و بیش خانواده ها در جریانن

خیلی پسر خوبیه انقدر پاکه  و واقعا فک میکنم مثل اون انقدر پاک و ذات خوب پیدا نکنم دوساله باهمیم

بگذریم…

من خیلی بهش فشار میوردم که نرو سربازی بجاش کاری رو شرو کن برا خودت تو خونه نداری خونه دار بشی و اینا

اگه خونه نخری بابام دختر بهت نمیده…

ولی میگه نه باید برم اگه نرم انگار بی هویتم نه دسته چک نه هیچی ادم حساب نمیکنن  الانم ۱۴ماهه شده بایذ رفت

خلاصه دو هفته پیش پست کرده برای ۱تیر بره

به محض پست کردنش یه ادم دیگه شد

بهم بی توجهه شده میگه خودمو گم کردم حسابی افسردگی گرفته دو شیفیت میره سرکار کمتر میریم بیرون این دو هفته کلا کات بودین میگه بی حس شذم بهت به هیچی حس ندارم قبلن خیلیییی عاشقم بود جوری که من حرف کات میزدم گریه میکرد اما این چندوقته اون خرف کات زده و هرچقدر جلوش گریه کرذم میگه نکن یه قطره اشکم نریخت

پیج و همچیش دستمه میدونم خیانت نمیکنه حتی بیوشم هنوز قلبه کنارشم اول اسم من

باهاش حرف که میزنم میکه من دیگه نمیتونم الان میرم سربازی  درامد ندارم بعذشم ول معطلم تا یسال تا یه شغل خوب پیدا کنم من نمیتونم از پس تو برییام توام دختری ارزو داری 

نظرتون چیه؟افسردگی قبل سربازی واقعیه؟

من دل نازکم،الکی ادای آدم قویارو در میارم لطفا با من مهربون باشین💙

افسردگی قبل از سربازی جدید بود نبود؟

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم انگار میگن کمای سربازی

نشنیدم

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
افسردگی قبل سربازی چه شر و وریه 😂من پسرم دو سالم خدمت کردم . احتمالا دوست پسرت خیلی بچه ننس

نه اصلا بچه ننه نیس

یعنی شما اصلا اینجوری نبوذی؟

2740

وقتی میگی خونه نداری بابام بهت زن نمیده خب اونم ازت زده میشه دیگه بایدبره سربازی تامردبشه چون واقعااخلاقشون درست میشه وبچه ننه نمیمونن

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
خب الان تو انتظار خونه داشتی ازش و اونم میدونه که نمیتونه بخره  چرا نگهت داره و امیدوارت کنه ا ...

قبلا امیدوار بود خیلی خب