2737
2734
عنوان

یهویی چاق شدم!!!

200 بازدید | 20 پست

قبلا انقد لاغر بودم هر خاستگاری می اومد میگف چقد لاغری و فلان منم برام مهم نبود ولی تا ی ماه خیلی چاق شدم ۵٠ کیلو بودم الان شدم شصت!! 

خوراکمم کمه خدایی 

به نظرتون از چیه یهویی چاق شدن؟؟ 

و همانا دنیای آخرت بهتر از این دنیای زود گذر و بی ارزش است 🦋🌏:)!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطف و معجزه خدا

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2731
2740
فک نکنم 

مگ‌خاستگارم داشی ک میگی هر خاستگاری

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
مگ‌خاستگارم داشی ک میگی هر خاستگاری

توهين  و بر هم زدن جو تاپیک برخلاف قوانین سایت است در صورت تکرار کاربری تون مسدود میشه

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
@niniyar_3   @niniyar_1   @niniyar_2    اینو تعلیق کنید مرسی❤️

خاک تو سرت 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊