2733
2739

رفتم مدرسه دخترم .پیاده خیلی راه رفتیم .منم فاز پیاده روی برداشتن دو ساعت پیاده روی تند کردم از مدرسه رفتم خیاطی از اونجا رفتم پارچه فروشی 

قشنگ کل تنم خیس بود 

یهو ضربان قلبم رفت بالا .سرگیجه .فقط نشستم گوشه پیاده رو .حتی نمی تونستم سرم ببرم بالا .قندم افتاده بود حالت تهوع .دخترم هم گریه که مامان داره می می‌ره .از اون همه آدم یکی نیومد طرف من .

حتی توان نداشتم برم از سوپرمارکت روبه رو آبمیوه بخرم .یا اسنپ بگیرم 

بعد یه مدت به شوهرم زنگ زدم خیلی نامرد گفت من دورم نمی رسم 

دیگه داشتم پخش زمین میشدم 

یه آقا اومد گفت خواهرم چی شده آورد ما رو رسوند نشون دادم خونه رو .یه سیب هم به دخترم داد گفت گریه نکن دخترم .حتی بنده خدا گفت ببرم دکتر گفتم نه .

واقعا فرشته بود .همه فقط نگاه می کردن رد میشدن.

از فرصت استفاده می کردن برانداز می کردن آدم و مثل حیوون 

ولی من تو ماشین بنده خدا بالا آوردم .گفتم آقا شماره کارت بده حالم خوب شد پول بزنم گفت نه من راننده اسنپ اینا نیستم .ماشین ش هم مدل بالا بود 

ولی خجالت کشیدم 

خیر باشه

متناسب با توان بدنتون فعالیت کنید و اگر سابقه افت قند دارید حتما توی کیفتون یه چی خیلی شیرین که نیاز به جویدن نداشته باشه داشته باشید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم شهری

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
2731

شیرمادرش حلالش براش قرآن بخون

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

شرف و غیرت خریدنی نیست.... خدا خیرش بده

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2738
خیر باشه متناسب با توان بدنتون فعالیت کنید و اگر سابقه افت قند دارید حتما توی کیفتون یه چی خیلی شیر ...

اره من قند خونم یهو میوفته ولی شکلات و قند فایده ندارن فقط سرم 

عزیزم طبیعیه شما اگه یه شکلات میخوردی اوکی میشدی  این حالت طبیعیه بدنه همیشه همرا خودت یه شکلا ...

نه من افت قند خون از بچگی دارم فقط هم با سرم حل میشه 

اره من قند خونم یهو میوفته ولی شکلات و قند فایده ندارن فقط سرم 

برای من زیاد پیش می اومد

تجربه زیاد دارم

شما تا حدی پیش میرید که نیاز به سرم باشه

قبل فعالیت بدنی چیز شیرین بخورید و مایعات در مصرف روزانه تون بالا باشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
برای من زیاد پیش می اومد تجربه زیاد دارم شما تا حدی پیش میرید که نیاز به سرم باشه قبل فعالیت بدنی ...

آره راست میگی صبحانه کم خوردم

ولی حتی توان نداشتم برم یه آبمیوه بخرم

منم راستش یکم که راه میرفت ضعف می‌کنم یادمه یه بار سر صف تو مدرسه غش کردم الان اگه ضعف کنم چند دقیقه میشینم یه شکلات یا شیرینی میخورم اوکی میشم 

حالا نمی‌دونم شما چجوری هستید  

من دیابت دارم

از سه سالگی

غش بر اثر افت زیاد داشتم