2752
2734
عنوان

یعنی اینایی که مدرن ازدواج میکنن کجاها باهم آشنا میشن؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 66 پست
خیلی سخت میگیری اینجوری فقط باید مناظر کیس های سنتی باشی نه مجازی میپسندی نه جمع های دوستانه و نه ...

من نگفتم از جمع‌های دوستانه خوشم نمیاد گفتم از آدم‌هایی با طرز فکر سطحی خوشم نمیاد😐

و آره سخت میگیرم که احتمال پشیمون شدنم برای بعد بیاد پایین

الکی که نیست یه مسئله کاملا جدیه مم از سخت گرفتنم راضیم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
من نگفتم از جمع‌های دوستانه خوشم نمیاد گفتم از آدم‌هایی با طرز فکر سطحی خوشم نمیاد😐 و آره سخت میگی ...

چرا فکر میکنی اونا طرز فکرشون سطحیه؟

و طرز فکر شما عمیقه؟

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اشتباه متوجه شدی من دنبال تغییر دادن کسی نیستم دنبال کسی هستم که طبق سلیقه خودم باشه که اصلا نیاز ...

خب بهت که میگم داخل جاهای خوب برو تا جمع های خوبی داشته باشن 

مثلا داخل کافه بازی ها خیلی ها هستن جمع شدن بازی کنن میتونی به بهانه اینکه ما تعدادمون کمه بیاین همگی بازی کنیم با جمع اونا هم آشنا شی داخل کلاس ها به بچها بگو بیاین بعد کلاس بریم کافه مثلا 

داخل شب شعر ها بخصوص چونکه خیلی انسان های اهل ادبی وجود داره داخل موزه ها داخل محیط هایی که به سلیقه ات نزدیک تره با افراد صحبت کن صحبتای عادی مثل ربات جواب نده خوبم و فلان قشنگ بحثو باز کن شماره اشون رو بگیر چونکه داخل محیط هایی بودن که تو دوست داشتی حتما علایق مشابه ای دارید بعد کم کم با دوستای اونا هم آشنا شو خیلی احتمال اینکه شخصی که مثلا باهاش توی کتاب فروشی دوست شدی دوستای خوبی داشته باشه زیاده 

داخل کلاسای مثلا شاهنامه خوانی شرکت کن داخل انجمن ها بخصوص انجمن های داوطلبانه یکی از دوستای خودم همسرشو که خیلی ام دوستش داره داخل هلال احمر باهاش اشنا شد جفتشون برای کمک به دیگران اومده بودن داخل پیج ایران ولنتیر میتونی از این موقعیت ها پیدا کنی کلا خیلی خوبه تجربه جدیدی هست

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
عزیزم الان مثل قبل نیست خیلی ها از اون طرف دنیا مجازی اشنا شدن و ازدواج کزدن اتفاقا خیلی هم خوشبخت ش ...

من نگفتم بده یا نمیتونن ازدواج موفقی داشته باشن

فقط طبق سلیقه من نیست مجازی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2731
چرا فکر میکنی اونا طرز فکرشون سطحیه؟ و طرز فکر شما عمیقه؟

من اصلا شخص خاصی نبردم یا مگفتم طرز فکر فلان دسته از آدم‌ها سطحین

فقط دارن معیارهامو میگم 😐

آشنایی در هر محیطی ممکنه پیش بیاد ولی ازدواج قسمته . شما ممکنه با ۱۰ نفر آشنا بشی ولی هیچ کدوم منجر به ازدواج نشه و شروع آشنایی به مرور منجر به ورود حریم خصوصی میشه . شما با یک خانم هم دوست میشی به مرور وارد حریم خصوصی میشی. اگر توقع داری با یکی آشنا بشی و اون بهت پیشنهاد ازدواج بده ، اشتباهه . 

من اصلا شخص خاصی نبردم یا مگفتم طرز فکر فلان دسته از آدم‌ها سطحین فقط دارن معیارهامو میگم 😐

کامنت قبلیت گفتی از ادمای با طرز فکر سطحی خوشم نمیاد

برام سوال بود منظورت از سطحی بودن چیه 

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

محل کار 

بین دوستان و در محفل های دوستانه

توی دانشگاه ازدواج اگر پیش بیاد دردسرش زیاده چون مخاطب شما هم دانشجوعه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
خب بهت که میگم داخل جاهای خوب برو تا جمع های خوبی داشته باشن  مثلا داخل کافه بازی ها خیلی ها ه ...

متاسفانه تو یه شهرستان کوچیک زندگی میکنم که از این جمع‌ها و محل‌ها کم داره یعنی من ندیدم و نمیشناسم

حالا احتمالا سال دیگه واسه درس برم یه شهر دیگه شاید اونجا وضعیت بهتر از اینجا باشه

آشنایی در هر محیطی ممکنه پیش بیاد ولی ازدواج قسمته . شما ممکنه با ۱۰ نفر آشنا بشی ولی هیچ کدوم منجر ...

من همچین توقعی رو ندارم و اصلا همچین ازدواجی رو نمی‌پسندم مدرن رو واسه این انتخاب کردم که فرصت آشنایی بیشتره

متاسفانه تو یه شهرستان کوچیک زندگی میکنم که از این جمع‌ها و محل‌ها کم داره یعنی من ندیدم و نمیشناسم ...

اینکه نشنیدی اصلا دلیل بر نبودنش نیست تو واقعا خیلی آدم محتاطی هستی مشخصه اره خودتو میری و برمیگردی معلومه که چرا با کسه جدیدی آشنا نمیشی داخل تلگرام اسم شهرتون رو سرچ کن یا داخل اینستا یا گوگل

داخل کوچیکترین شهر هم باشی باز امکان زیاد کردن دوستات وجود داره قشنگ سرچ کن دمبال باش با دوستای دوستات هم اشنا شو مطمئن باش پیدا میشا 

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
ببین مشکل همینه فکر میکنی جمع های نااشنا همه دنبال این مسائلن من خودم با یه اکیپ دور هم جمع میشیم هر ...

این جنعا و اکیپ هایی که دور هم کتاب بخونیم یا مافیا بازی کنیمو از کجا میتونم پیدا کنم؟ من دوستی ندارم که منو با جمعی اشنا کنه؟ پیشنهادتون چیه، خود شما چطور وارد این جمعا شدین؟

کامنت قبلیت گفتی از ادمای با طرز فکر سطحی خوشم نمیاد برام سوال بود منظورت از سطحی بودن چیه 

مثلا افرادی که به اینکه چند نوع مواد مصرف کردن و چقدر تعداد رابطه‌هاشون با جنس مخالف زیاده افتخار میکنن

افرادی که عفت کلام ندارن راحت تو حرف زدن‌هاشون از کلمات توهین آمیز استفاده میکنن به بقیه بی‌احترامی میکنن و براشون مهم نیست و...

2706