2733
2734
عنوان

یعنی اینایی که مدرن ازدواج میکنن کجاها باهم آشنا میشن؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 66 پست
محل کار  بین دوستان و در محفل های دوستانه توی دانشگاه ازدواج اگر پیش بیاد دردسرش زیاده چون مخ ...

توصیه جالبی بود تاحالا از این زاویه به ازدواج‌های دانشجویی نگاه نکرده بودم

ممنون

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
مثلا افرادی که به اینکه چند نوع مواد مصرف کردن و چقدر تعداد رابطه‌هاشون با جنس مخالف زیاده افتخار می ...

اره خب اینا ک جالب نیست

ولی تا با کسی ب صورت همون مدرن اشنا نشی که نمیشه فهمید چه مدلیه

هرجا همه جور ادم هست

من ک خودم خواستگارای سنتیم از همه لحاظ مزخرف تر بودن نسبت به مدرن ها.

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوب مدرن همین میشه که شما میگی نمیپسندم . 

اشتباه متوجه حرفم شدی منظورم این بود ازدواجی که طرف بعد دو روز آشنایی بخواد برین عقد کنید رو نمی‌پسندم این که تناقصی با مدرن بودن نداره

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
اره خب اینا ک جالب نیست ولی تا با کسی ب صورت همون مدرن اشنا نشی که نمیشه فهمید چه مدلیه هرجا همه ج ...

خب بعضیا هنوز آشنا نشدی هم همون اول از رو رفتارشون مشخصه تایپ تو نیستن

2731
این جنعا و اکیپ هایی که دور هم کتاب بخونیم یا مافیا بازی کنیمو از کجا میتونم پیدا کنم؟ من دوستی ندار ...

ما داخل شهرمون یه کافه بازی هست که توش کلا پر از اکیپه بعد من با یکی از دوستام به بهانه اینکه تعداد ما کمه با چندتا اکیپ قاطی شدیم و همگی بازی گروهی کردیم بعدش هم داخل اینستا یه گروه مافیا از شهرمون پیدا کردم که داخل کافه دور هم جمع میشدن مافیا بازی میکردن توی اونجا ثبت نام کردم و وارد گروه شدم اون قضیه مدیتیشن هم داخل پیج حسین عرب زاده(حسین آرورا) (این نقطه) افراد درخواست داده بودن قبول کردم دور هم جمع شیم 

اون اکیپای کتاب خونی رو ما یه فرهنگسرا مرکز شهرمون هست توی اونجا کلا اگه نمایشگاه باشه یا تئاتر و کارای فرهنگی اونجا برگزار میشه یک شب شعر اونجا شرکت کردم با آدمای واقعا خوبی آشنا شدم داخل مجازی شماره اشونو گرفتم و با هم صمیمی تر شدیم چند شب همینطوری راجب کتابایی خونده بودیم صحبت میکردیم چون همگی اهل ادب بودن دیگه شب های شعر تموم شده بود پیشنهاد دادم بیاین دور هم جمع شیم جدا از شب شعر و باهمدیگه راجب کتابها صحبت کنیم همنشینی خیلی خوبی شد البته الان به خاطر سنگینی درس ها خیلی وقته نرفتم ولی همیشه میگیم خیلی خوب میشه دوباره دور هم جمع شیم 

داخل اینستا یا تلگرام اسم شهرتون رو سرچ کنید یا دنبال کافه بازی داخل شهرتون بگردید داخل اردو ها اکیپ های جمعی که میرن کوه و دشت و طبیعت گردی و گردشگری ها و ... بگردید حتما بهترین دوست هارو پیدا میکنید و شیرین ترین تجربیات رو دارید ان شا الله

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
اشتباه متوجه حرفم شدی منظورم این بود ازدواجی که طرف بعد دو روز آشنایی بخواد برین عقد کنید رو نمی‌پسن ...

به خودت زمان بده ، هنوز سنت کمه و با گذشت زمان که وارد محیطهای بزرگتر بشی با آدمهایه مختلف آشنا میشی و قدرت انتخابت بالاتر میره . سعی کن بیشتر رویه مهارتها و پیشرفتت تمرکز کنی تا با بالاتر رفتن سطحت، آدمهایه بهتری دورت میان . آشنایی که داخل محیطهایه نامناسب بوجود بیاد به درد نمیخوره . انشااله موفق باشی 

به خودت زمان بده ، هنوز سنت کمه و با گذشت زمان که وارد محیطهای بزرگتر بشی با آدمهایه مختلف آشنا میشی ...

حس میکنم شما کلا از بالا بودن سطح اشتباه برداشت کردی

همون یادگیری مهارت و پیشرفت خودش بالا رفتن سطحه