2737
2734
عنوان

دوستان ۲۵ سالگی واسه ازدواج زوده؟

123 بازدید | 12 پست

خانوادم میگن تو بچه ای کلا ازدواج خوب نیست اشتباهه خیلی زوده.راستش خودمم از ازدواج ترس دارم بخصوص از مسئولیتاش ولی گاهی دلم همدم میخواد 

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی هم سن خوبیه ، به حرف اونا گوش نکن ، مورد مناسب اومد برو سر خونه زندگیت ، همین خانواده ات فردا میخوان جوابگوی بالارفتن سن و سرکوب احساسات و غیره باشن ؟ نه تازه سرکوفت هم میشنوی

عاقل باش ادم با غریزه و طبیعت زندگی نمیجنگه بلکه راه و ادم درستش رو پیدا میکنه و برای خودش صاحب خونه و زندگی و اختیارات میشه

اگه تحصیلاتت رو به پایان رسوندی

شغل خوبی داری 

از لحاظ سلامت روان مشکلی نداری مهر طلب و وابسته نیستی عصبی نیستی 

و اماده برای همسر بودن و مقابله با مشکلات و مسئولیت های زندگی هستی 

زود نیست 

در غیر این صورت زوده خییییلیم زوده 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740
اگه تحصیلاتت رو به پایان رسوندی شغل خوبی داری  از لحاظ سلامت روان مشکلی نداری مهر طلب و وابست ...

فهمیدم واسم بیش از حد زوووووده🤣💔

بستگی داره از زندگیت چی بخوای من ۲۶ سالم و طبق نظر خودم و خانوادم بله زوده . هنوز کلی راه نرفته دارم ...

دوست پسرم نداری؟

فهمیدم واسم بیش از حد زوووووده🤣💔

هیچ وقت واسه ازدواج عجله نکن 

همیشه بهترین کیسا وقتی تو اوج تکامل خودت هستی میاد سراغت 

حتی اگه ۵۰ سالت باشه

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)