2733
2739
عنوان

با شوهر احمقی ک پول مادرم نمی‌ده چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2116 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو ازمادریابرادرش قرض بگیر بده مادرت .خانواده زن جهیزیه بدن سیسمونی بدن پول پیشم بدن .وااای چه عوضی ...

من ن سیمونی دادم ن جهاز البته از موقع اومدن خواستگاری گفتیم اونا هم ن طلا خریدن ن عروسی درست حسابی 

مادرش هم کلا باهاشون قطع رابطه ام 

2740
مشکل پول نیست ما خیلی مشکل داریم باهم الان ب حدی هر سری من رو ب جنون می‌رسونه ک مطمعمم بعد طلاق هر س ...

باشه عزیزم.با مردی بخاطر ی کاری در ارتباط بودیم من و همسرم رفتیم خونشون زنش گفت من زندانیم تو خونه عین کیسه بوکس کتک میخورم.خرجی ندارم و بدون لباسم فقط نون خشک داریم تو خونه برای بچه م هم مردم لباس میگیرن.در این حددددد بدتررر با دو طرف حرف زدم جدا جدا فهمیم ک چه مشکلی هست.الان زندگیشون طوریه ک کارت  حقوق دست خانمش.کف پا خانمش هم میبوسه. ایشاالله روزی خودت و بچت بشه ک راه و قلق این ادم بیاد دستت زندگیت خوب بشه.من بچه طلاقم مادرم بارها ابراز پشیمانی میکنه بعد طلاق هرچند ک طلاق هزار بار بهتز زندگی با پدرم بود.اما خب بازم میگمت دیدت عوض کن ب زندگی خودت و بچت عزیزم

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
چرا خونه ای نگرفتین که با پول پی‌شی که خودتون داشتین بتونین از پس پیش پول و کرایه ش بر بیاین ؟

ببین اون من رو برده بود بخاطر کارش ی شهر دور من هم بخاطر کارش قبول کردم بعد دیگ از اون کار اومد بیرون و کلی منو اذیت کرد 

منم اومدم خونه پدرم و گفتم جدا میشم 

بعد خواهران گفتن برا آخرین بار بهش بگو اگ میخوای بیا اینجا زندگی کنیم 

شوهرمم گفت من پول ندارم پول پیش بدم خواهرم و مادرم دادن گفتن برج یک پس بده 

وای بعد فکر کردی شوهرم میگه چشم 

خوب شما که میدونستید همسرتون بدهی رو پس نمی‌ده چرا قرض گرفتید؟

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
چقدر دستی گرفته ؟

میگم ۶ تومن ک دستی هم نگرفته مامانم ی انگشتر داشت داد ب من گفت برو بفروش سه ماه پیش حدودا بعد همون ب همون وزن برج یک برام بخر 

الان طلا خیلی بالارفته من گفتم همون ۶ تومن رو بدم بقیش رو کم کم بعدا 

شوهرم نمیدونه ب وزن طلا باید پس بدم وگرنه من رو میکشع

خودت میگی تا پای طلاق رفتی

خودت میگی اگه مادرت حرفی بزنه میگه مگه من پول نگرفتم و عوضیه

خودت میگی با خانوادش مشکل داری و قطع ارتباطی

خودت میگی سالهاست مشکل داری و اخلاقش این مدلیه

خب با این حرفا که یعنی از قبل میدونستی همسرت مشکل داره

پس چطور میگی من نمیدونستم این مدلیه و پول رو پس نمیده؟؟؟؟ 

اشتباه کردی پول قرض کردی، حالا هم مجبورید پس بدین با دعوا، قهر، قرض از شخص دیگه که خود شوهرت طرفش باشه، هر راهی، باید پول رو پس بدین دیگه

2706