2737
2734
عنوان

با شوهر احمقی ک پول مادرم نمی‌ده چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2113 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هه چقدر ساده ای فکر کردی نامه روی اون اثر داره

بلهههههه داره.باهاش درست برخورد کن.مرد هار هم با تعریف کردن و ترحم بهش رام میشه.دیدم ب چشمم ک میگمت وحشی ب تمام معنا بود الان بیا و ببین

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
همون گوشیم رو میفروشمش اما بدم میاد حتی ببینمش وقتی اینقدر بی شرفه ک زنش بدون گوشی بمونه

ببین وقتی پای طلاق رفتی  دیگه بعدش نمیخاد از این محبتا بکنی پول پیش خونه وظیفه خودش بوده اگرم میگفت ب کسی رو بزن الکی میگفتی مامانم گفته ندارم بیکاریا

کار خونگی بکن مثلا سبزی فروختن و بافتنی و خیاطی و این چیزل یا پرستاری از سالمند و کودک تا بتونید بچ ...

گفتم اگر مجبور بشم گوشیم میفروشم میرم کلاس رنگ مو تا بلکه بتونم در آینده از این عوضی جدا بشم اما دیگ بیخیال گوشیم میفروشم پول مادرم میدم البته فک نکنم اصلا 6 تومن بخرن

2738
قبل اقدام طلاق پول گرفتم 

هی میگه طلاق مگه اسونه عزیزم.الان ی مشکل بعد طلاق هزار مشکل ۶تومن ک‌جیزی نیست دندون رو جیگر بزار.شوهرت عقده ای و خود خواه تشنه توجه و محبت فقطططط توجه و خودنمایی

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
بلهههههه داره.باهاش درست برخورد کن.مرد هار هم با تعریف کردن و ترحم بهش رام میشه.دیدم ب چشمم ک میگمت ...

نمیتونی به مردی ک اینقدر بدی کرده محبت کنی من ازش متنفرم می‌دونی چی میگم فقط ب فکر خودشه بخدا تولدی چیزی بشه عمرا اگه خودم پول نداشته باشم بتونم برم یا مثلا بهم پیشنهاد میدن بریم پارک آبی شهربازی جایی پول نداشته باشم کلا کنسله خب من ک درآمد ندارم از کجا بیارم خسته شدم کاش پسرم نبود 

هی میگه طلاق مگه اسونه عزیزم.الان ی مشکل بعد طلاق هزار مشکل ۶تومن ک‌جیزی نیست دندون رو جیگر بزار.شوه ...

مشکل پول نیست ما خیلی مشکل داریم باهم الان ب حدی هر سری من رو ب جنون می‌رسونه ک مطمعمم بعد طلاق هر سختی باشه راحت تر از الانه

گفتم اگر مجبور بشم گوشیم میفروشم میرم کلاس رنگ مو تا بلکه بتونم در آینده از این عوضی جدا بشم اما دیگ ...

امیدوارم مشکلاتتون حل بشه

فقط حواستون جمع باشه ک از خانوادتونم توقع کمک نداشته باشید

کسی ک میبینه بچش تو سختی هست و به زور و دعوا پولشو میخواد زیاد بعد طلاق براتون پشتوانه نیس 

کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من