2737
2739

ایشون شخصیت به شدت مغرور و زورگویی دارن

از عقد تا الان هم همه خرج و مخارج با همسرم بوده 

انتظاری هم از ایشون نداشتیم 

ولی خب توقعات ایشون از یه تازه عروس بیشتره 

اخرین بار میگفتن باید چمدون عروس داماد ( پر لباس بشه) بیاریم خونه مادرت برای نهار یا شام

من هم خواستم هم رعایت جیب خانوادم رو کردم هم جیب همسرم 

و خب حس کردم خیلی مسخره هست ک لباسایی ک همسرم برام میخره بیاریم ب بقیه نشون بدیم 

حالا هم برای مراسم عروسیمون ایشون کوتاه نمیاد ومیگه باید تالار پر باشه و صندلی خالی نباشه 

هزینه با همسرمه و کارمند هست و ما اوضاع مالی خوبی نداریم

خب بهش بگو تو هزینه کن تا هیچ صندلی خالی نمونه

پررو

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شما نباید وارد بحث بشی 

همسرت باید خودش بگه 

شما خودتو دخالت نده چون اخرش بده شما میشی دم عروسیتم الکی جنگ و جدال راه میوفته 

اگه ازت نظر خواستن محترمانه نظر بده

خدایا دستمو بگیر….🖤
2740

یاد عروسی خودمون افتادم مادر همسرم دقیقا همین حرف هارو میزد و در نهایت عروسی رو بهم زدم. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
دقیقا شرایطت مثل منه دست تو جیبش نمیکنه ولی تا میتونه مهمون دعوت میکنه دم عروسی ب شدت ب هم ریختم

برای ما هزار و خورده ای دعوتی داشتن 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من بودم اصن پولمو خرج فامیل نمی‌کردم لباس عروس میدوشیدم عکس میگرفتم بعدم پول عروسی رو پس انداز میکردم یا همشو طلا می‌خرید با ی خوردشم میرفتم ماه عسل برا خودم کیف میکردم

2706