2737
2734
عنوان

از جمله اوردهای مادرشوهرم برای عروسیمون🤦🏻‍♀️😤

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 41 پست
بعضی ها فقط اسما مادر هستن 

هیچ کاری نمیکنه فقط میشینه میگ خدا دولتمونو لعنت کنه اگ داشتم اصلا خودم میگرفتم براتون در صورتی ک برای دوتا دیگ پسراش گرفته برا کوچیکه هم میگ میگیرم گناه داره هیچی نداره فقط ما اینجا اضافی ایم 

میگ تو از خرجات بزن لباس ارزون تر آرایشگاه ارزونتر و.. مهمون بیشتر دعوت کنیم🫥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به روی ماهت 💙  متاسفم عزیزم خیلی شرایط سخته مادر همسر ادم سنگ بندازه جلوی پا و همراه نبا ...

همسرم اولش کاملا ب حرف مادرش هست 

مثلا برای عروسی میگفت خب اونم برای پسرش آرزو داره 

بهش گفتم من و تو قراره تو زندگیمون قسط خرج عروسی بدیم و ما از آرزوهامون عقب میمونیم 

راضی شد با مادرش حرف بزنه 

اونم با هزار ترفند و دروغ راضیش کرد وگرنه خون ب پا میکرد

هیچ کاری نمیکنه فقط میشینه میگ خدا دولتمونو لعنت کنه اگ داشتم اصلا خودم میگرفتم براتون در صورت ...

ببین دقیقااااااا مادر همسرم همینو میگفت 

یه بار گفت خب فیلمبردار نیارین 😐 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2731
همسرم اولش کاملا ب حرف مادرش هست  مثلا برای عروسی میگفت خب اونم برای پسرش آرزو داره  بهش ...

همسر منم همش میگفت این همه سال مادرم به قد و بالام نگاه کرده ارزو داره نمیشه 

همین جمله داغونم میکرد خب مگه من ارزو ندارم؟ من یه بار عروس میشدم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
دقیقا شرایطت مثل منه دست تو جیبش نمیکنه ولی تا میتونه مهمون دعوت میکنه دم عروسی ب شدت ب هم ریختم

عزیزم شما تونستی همسرت رو راضی کنی ک مهمون کمتر بگن؟ 

عروسیتون کی هست ؟ 

من همسرم رو راضی کردم ولی تا جیزی میشه سرم منت میذاره . منم گفتم همون عروسی ک مادرت میخواد بگیر منم موافقم . فقط ما هم مهمونامون رو زیاد میکنیم

ببین دقیقااااااا مادر همسرم همینو میگفت  یه بار گفت خب فیلمبردار نیارین 😐

بعد این میگ ارکست بیارین میگیم هم قدیمیه هم گرونه میخوایم دیج*ی بیاریم گیر داده گرونه ک گرونه قشنگه من دوست دارم اونو بیارین

همسر منم همش میگفت این همه سال مادرم به قد و بالام نگاه کرده ارزو داره نمیشه  همین جمله داغونم ...

دقیقا منم با این جمله طوری میشم انگار خونم رو تو شیشه کردن🤦🏻‍♀️ 

من به همسرم گفتم مادر منم قبلا عروس شده مادر شما هم همینطور 

این منم که باید آرزو داشته باشم ولی ندارم😅 راستش ب خودم بود عروسی نمیگرفتم. ولی همسرم در پی برآورده کردن آرزوهای مادرشون هستن

2740
عزیزم شما تونستی همسرت رو راضی کنی ک مهمون کمتر بگن؟  عروسیتون کی هست ؟  من همسرم رو راض ...

من آخر خرداده عروسیم من دوست داشتم تهران باشه ولی ب خاطر خانواده همسرم دوست داشتن شهرستان بگیریم گفتم باشه اینجوری ک دیگ دیدم داره زیاد نظر میده گفتم باشه من ارایشگاهی ک دوسدارم با لباسمو و فیلم بردارو تالارو انتخاب می‌کنم باقیشو ک چقد مهمونی چقد هزینه خودت میدونی و مامانت الان خودش داره سرو کله میزنه با مامانش

من آخر خرداده عروسیم من دوست داشتم تهران باشه ولی ب خاطر خانواده همسرم دوست داشتن شهرستان بگیریم گفت ...

چقدر مثل من😂

منم دقیقا امروز گفتم لباس عروس و ارایشگاه با من بقیه با تو و مادرت😁😁 

ولی بهش برخورد و قهر کرد