2737
2734

خیلیا میگن اشتباه کردی.خوب اونم ی انسان هست نیاز ب تفریح و استراحت داره تا از جو منفی و فشار مالی و زندگی ب دور باشه.مگه اون حق انتخاب نداره ب عنوان ی انسان ک روی کره خاکی هست زندانی ‌ک نیست یا برده.کارم اشتباه بوده ساکش بستم و راهیش کردم ساعت۱۱

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب بسلامتی

دیگه گفتن نداره که

داداش دایی و دور و بریای منم سالی چند روز مجردی میرن میگردن

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

آفررررین بهت

من شخصا بدون شوهرم حتی یک شب هم نمیتونم 

وابستگی شدید دارم

ولی خیلی خوبه که همچین طرز فکری داری❤️🌱

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
2740

چ خوب کارخوبی کردی ♥

مجردم ولی ازدواج کنم صددرصد حدااقل ماهی یبار هردومون باید ی همچین برنامه ای داشته باشیم

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
منو همسرم به همدیگه اجازه می دیم برای مسافرت مجردی ولی تا حالا نرفتیم چون بهمون خوش نمیگذره آخه بدو ...

من سه فرزند دارم نمیتونم این سفر برم.گفتم تو با دوستت و برادرت برو

هیچ وقت ب گذشته برنگرد