2737
2734

ایشون شخصیت به شدت مغرور و زورگویی دارن

از عقد تا الان هم همه خرج و مخارج با همسرم بوده 

انتظاری هم از ایشون نداشتیم 

ولی خب توقعات ایشون از یه تازه عروس بیشتره 

اخرین بار میگفتن باید چمدون عروس داماد ( پر لباس بشه) بیاریم خونه مادرت برای نهار یا شام

من هم خواستم هم رعایت جیب خانوادم رو کردم هم جیب همسرم 

و خب حس کردم خیلی مسخره هست ک لباسایی ک همسرم برام میخره بیاریم ب بقیه نشون بدیم 

حالا هم برای مراسم عروسیمون ایشون کوتاه نمیاد ومیگه باید تالار پر باشه و صندلی خالی نباشه 

هزینه با همسرمه و کارمند هست و ما اوضاع مالی خوبی نداریم

شما مداخله نکن ب شوهرت بسپاربامادرش حرف بزنه اگر انتظار عروسی مجلل داره دست ب جیب بشه کمک کنه

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

وا این دیگه کیه،حال خودشون کمکی هم میکنن ازنظرمالی؟

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما مداخله نکن ب شوهرت بسپاربامادرش حرف بزنه اگر انتظار عروسی مجلل داره دست ب جیب بشه کمک کنه

همسرم هم فکر اقتصادی نداره تا وقتی ک من براش روشن کنم آیندمون چ افتضاحی خواهد بود 

اولش اصرار داشت خودم با مادرش حرف بزنم قبول نکردم 

حرف زد و راضیش کرد با هزار دردسر 

ولی این خانوم هر هفته ی داستانی واسه ما درست میکنه 

2731

به همسرتون بگید بهش بگه مادرجان از جیب مبارکتون خرج کنید چشم ولی ما نداریم همین قدره توانمون نبااید که خودمونو بکشیم

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
ببین توی اینجور زندگی هایی اگه همسرت باهاته بردی...هیچ مشکلی نیست....گوش بهش ندید ولی اگه همسرت گوش ...

همسرم ب حرفم گوش میده ولی با هزار جور داستان 

روحم خسته شده از بس ک مادرش کنترلمون میکنه

2740
به همسرتون بگید بهش بگه مادرجان از جیب مبارکتون خرج کنید چشم ولی ما نداریم همین قدره توانمون نبااید ...

در همین حد هم بهش بگیم خو ب پا میکنه 

انتظار داره س چهار تا وام بگیری

در همین حد هم بهش بگیم خو ب پا میکنه  انتظار داره س چهار تا وام بگیری

خب به پا کنه چه بهتر جنگ اول به از صلح اخر 

یه بار دعوا کن تا اخر عمر آسوده زندگی کن 

باور کن تجربه ثابت کرده ادمای خوب فقط با از خود گذشتنشون خودشونو له میکنند و ادمای پرتوقع رو پرروتر میکنن

مطمئن باش کوتاه بیای اونا بیشر اذیتت میکنن

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️