2737
2734
عنوان

پسری که برات خرج نمیکنه😐🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 110 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
آره دقیقا💔🥲🥲هیچی نمیخوام فقط دلم یه شاخه گل میخوتپ

ولش کن.😐

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان نی نی سایتی "بذار" نه "' بزار"'     وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم👑
عزیزم شما رفتارتون توی رابطه تون چطور بود؟ جهت آموزش میپرسم😅🙈

چون زیاد دوسشنداشتم زیاد محل نمیدادم بهش.ولی اون همیشه حواسش بهم بود مثل یه کوه.من نمیگفتم هر ماه برام پول میزد.با گل و شیرینی و شکلاتایی ک دوستداشتم میومد دم در خوابگاه.ناهار میبردتم بیرون.رانندگی یاد می‌داد بهم. ولی بعد اتمام رابطه خیلی پشیمون شدم و دیدم هیچکس اون نمیشه برام.

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
2740
تازه الان هم از خواب بیدار شده یه صبح بخیر نمیگه

😐😐😐😐😐

فقط خدا کنه با رفیقاش که بیرونه پشتت چرت نگن و به ریشت نخندن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان نی نی سایتی "بذار" نه "' بزار"'     وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم👑
میگه بیکاره میگم کمکش کن 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706