2752
2734
عنوان

شوهرم راجب مسائل خانوادش هیچی بمن نمیگه حتی چیزای ساده

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 48 پست
دیدم تند تند داره حرف میزه ،قط که کرد لا عصبانیت گفت چرا وقتی دارم حرف میزنم هی سرک میکشی؟ منم چون ...

ممن بودم میگفتم به درک انقد حرص بخور سکته کنی 

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما باید با رفتارت اعتماد رو در ایشون ایجاد کنی همسر من با جزئیات همه مسائل رو برای من بازگو میکنه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بهتر از خداتم باشه 

می خوای درگیر مشکلات بقیه هم باشی؟!

بعدم بعضی چیزا تو خانواده هست که لازم نیست داماد یا عروس خانواده متوجه بشن هر چقدرم با هم راحت باشین

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2731

با عصبانیت گفت وقتی حرفی میزنم که به تو ربطی نداره و نمیخام بشنوی چرا میای گوش میدی؟حتما با خانواده حرف میزنم و مسئله آیه ک به تو ربطی نداره

من خیلی جا خوردم،یعنی چی این برخورد؟خب شوهرمه منم فقط نگران شدم

گفتم خب نگران شدم همین الان خوب بودیم گفتم شاید برا خانوادت اتفاقی افتاده

چه قایم موشک بازی 😐زنشو محرم نمیدونه؟

خواهر تجربه ثابت کرده خانواد هایی که خودشون اهل سرک کشیدن و فضولی هستن شریک زندگیشونو محرم نمیدونن 

حالا وای ب اونروزی ک ی چیزی از خانواده آدم بفهن ، مسئله رو میکنن تُنبون عُثمون ( به زبون خودم گفتم )

خدایا توی این دنیا من فقط تو رو دارم که از همه بزرگتری

گفت بس کن دیگه پیگیر نباش، حس میکنم خود خانوادش هم میگن بمن چیزی نگه

رو موتور تو راه خونه اصلا حرفی نزد،بعد گفت برو تو من کار دارم برمیگردم،اینجوری ک گفت استرسم بیشتر شد 

چند ساعت گذشت برنگشت

با عصبانیت گفت وقتی حرفی میزنم که به تو ربطی نداره و نمیخام بشنوی چرا میای گوش میدی؟حتما با خانواده ...

امیدوارت شوهرت همونجور که راز نگه دار خونوادشه نسبت به زندگیه خودتون راز نگه دار باشه چیزی از زندگیتون نره به خونوادش بگه

گفت بس کن دیگه پیگیر نباش، حس میکنم خود خانوادش هم میگن بمن چیزی نگه رو موتور تو راه خونه اصلا حرفی ...

طبیعیه که خانوادش بش گفتن چیزی نگو 

ولی شاید هم نمیخواسته تو رو قاطی مسائلشون کنه که فکرت درگیر شه

خدایا توی این دنیا من فقط تو رو دارم که از همه بزرگتری

من آدم فضولی نیستم ولی خب نسبت به همسرم حس مسئولیت دارم اونو از خودم میدونم،خیلی جا خوردم بااین برخورد 

برگشت باز پرسیدم،انقد داد و بیداد کرد،فقط سراینکه من پرسیدم،آخرشم گفت خواهرم از سرشب با ماشین رفته بیزون دیر کرده نگرانش شدن،الان مشخص شد خونه خیاط بوده(خواهرش آدم محجبه و سر ب زیریه) گفتم همین؟آیت مسئله چیزی بود که اینطور ازم مخفی میکردی؟

با عصبانیت گفت وقتی حرفی میزنم که به تو ربطی نداره و نمیخام بشنوی چرا میای گوش میدی؟حتما با خانواده ...

حق داری منم بودم ناراحت میشدم ، مجردم ولی آنقدری از رفتار پدر و مادرم متوجه شدم که زن و شوهر باید محرم راز هم باشن ، مثلا متوجه شدم بعضی مسائل مربوط به خانواده پدریم هس که مامانم میدونه یعنی بابام بهش گفته ولی وانمود میکنه نمیدونه، چون شما شاید عروس اون خانواده باشی و اونا نخوان که یه مسئله ای رو بدونی ولی این موضوع درباره شوهرت نباید صدق کنه

به نظرم یه بار با آرامش و منطقی در این باره صحبت کن باهاش

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃
طبیعیه که خانوادش بش گفتن چیزی نگو  ولی شاید هم نمیخواسته تو رو قاطی مسائلشون کنه که فکرت درگی ...

با این لحن حرف زدن مطمئن باش این فکر شمارو نداشته. همین حرف زدنش باعث ناراحتیه استارتر شده.اگه بحث درگیر نکردن فکر باشه

2706