2733
2739

بچه ها من بعد زایمانم واقعا پوستم خراب شده جوش و جای جوش زیاد شده بعد لک افتاده ب نظرتون چیکار کنم باهاش من شنیدم پلاژن تراپی خوبه کسی تاحالا انجام داده یا راه کار دیگ ای داره؟؟؟ممنون میشم جواب بدید

" به چهره آدما خوب نگاه کنید، اونی که خیلی درد کشیده، خنده هاشم خیلی قشنگه"
محصولات پوستی خوبی بگیر ضد جوش ابرسان واینا

خیلی امتحان کردم ولی جواب نمیده بلافاصله ک قط کردم باز دوباره همونجور شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرماه فیشال وی ای پی انجام میدم 

یه روتین کامل با محصولات عالی دارم 

تغزیه و خوابمم خوبه و ارایش نمیکنم 

شماهم حتما یه روتین که توش ضد اقتاب و شوینده و ابرسان و مرطوب کننده و ضد جوش باشه داشته باش 

واسه لک هم برو دکتر بهتر میتونه راهنمایی کنه

2728
هرماه فیشال وی ای پی انجام میدم  یه روتین کامل با محصولات عالی دارم  تغزیه و خوابمم خوبه ...

ابرسان چه مارکی میزنی؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2740
هرماه فیشال وی ای پی انجام میدم  یه روتین کامل با محصولات عالی دارم  تغزیه و خوابمم خوبه ...

من با وجود بچه ک خوابو تغذیم داغون شده 

محصولات پوستی زیاد استفاده کردم باور کن ی عالمه توخونه سرم و کرمو اینا دارم ولی وقتی استفاده میکنم پوستم خوبه وقتی قط کنم دوباره همونجور میشه خواستم بدونم مثلا لیزری چیزی باشه ک فعلا تا ی مدت پوستمو تمیزو سالم نگه داره تا یکم بچم بزرگ شه بتونم وقت کنم ب خودم برسم

پیشونیم جوش میزنه جی کنم بره؟ پماد ترتینویین مززنم رو جوش

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱
من با وجود بچه ک خوابو تغذیم داغون شده  محصولات پوستی زیاد استفاده کردم باور کن ی عالمه توخونه ...

خب روتین باید همیشگی باشه 

ولی فیشال هم پوستو شاداب میکنه 

ماهی یکبار 

راجب لیزر چیز زیادی نمیدونم 

کربوکسی تراپی هم میتونید انجام بدید