2733
2739
عنوان

من شوهرم و خاهر مجردش رفتیم خونه یکی از خاهرشوهرام

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یبار خواهرشوهر منم اینکارو کرد اوایل خانه داریم بود هر دو باردار بودیم ولی من خیلی بد ویار بودم . مادرش رفته بود مکه من نگفتم میام کمک واسه تمیز کاری خونه مامانش البته خودم این احتمال رو میدم . شام دعوت کرده بود به داداشش.  یک مهمون دیگه تعارف میکرد به من هیچی نمیگفت ضایع تر که شوهرش همش بهش اشاره میزد که تعارف کنه اونم نمی‌کرد تا آخر شوهرش تعارف کرد 

یبار خواهرشوهر منم اینکارو کرد اوایل خانه داریم بود هر دو باردار بودیم ولی من خیلی بد ویار بودم . ما ...

واقعا معنی این کارا چیه اگه دوس ندارن خب دعوت نکننن

انقد حس بویه مال من چندین بار این مارو کردن دیگه نرفتم خدا هم جزاشو و خوب داد

واقعا خیلی خیلی کار بچگانه و بی شرمانه ایه دشمنت میاد خونه ات نباید این کارو کنی بعد فکر کن عروس گناهکی دختر بنده خدا که با هزار تا امید آرزو اومده واقعا خیلی حس بدیه بگردم مطمئنم خیلی موذب شدی

2738
واقعا خیلی خیلی کار بچگانه و بی شرمانه ایه دشمنت میاد خونه ات نباید این کارو کنی بعد فکر کن عروس گنا ...

اره اب شدم بخدا 

هنوز معنی این رفتارو نفهمیدم

واقعا معنی این کارا چیه اگه دوس ندارن خب دعوت نکننن

نمیدونم والا من که کار خودمو کردم از خودم پذیرایی کردم اونم نشست حرص خورد . بدتر واسش اینه  که شوهرم و شوهرش حواسشون بود  به من و پذیرایی کردن . 

به خاطر خوراکی نیست به خاطر شخصیتته  الان هم بائو بهش بفهمونی ازش ناراحتی  حرفتو بزن

حس میکنم واکنش نشون ندم بیشتر حرص بخوره چون کارش عمدی بود

دوس ندارم برم مجبور بودم    

پا پیشدی وسطش میرفتی هرچی ام میگفتن بمون میگفتی مرسی صرف شد میگفتی کار دارم یا به هرشکلی چرا اینقدر غرورت رو خورد میکنی اصلا نباید میموندی شده تنها میرفتی میگفتی من یه کاری دارم شرمنده اینقدر مطیع شوهرت نباش که اون نشست توهم بشینی تا تهش مستقل باش توهین شد بگو من میرم توهم میخوای پشتم باشی بیا همینجوری بمونی کم کم شوخی و خنده ام میکنن براشونم عادی میشه فردای روز بدترین توهین هم کنن باید بشینی ولی اولین بار بری دفعه دوم خود شوهرت میگه بریم