2733
2739

سلام خانما توروخدا کمکم کنین من یک دختر دارم تازه ۱۳ سال یکی دوماهش میشه تازگیا پریود شده همش بیقراری ناراحتی انگار چیزی شده به گفته خودش دل درد و کمر درد نداره اوکیه فقط از این که طولانیه و اولین باره حس خوبی نداره همش بغض میکنه بی اعصابه الان ماه اولش تموم شده هنوزم ناراحته گریه میکنه میزنه تو سرش که چرا باید پریود بشم من دوست دارم ۱۵ ۱۶ سالگیم بشم با اینکه از خیلی وقت‌پیش میدونست پریود چیه حتی خیلی از دوستاشم شدن ولی بازم میگه من نمیتونم قبول کنم خیلی زوده بعد وزنش کمه کلا ۳۹ کیلوعه سینه هاشم خیلی کوچیکه اندازه کف دسته میگه منو ببر دکتر یک دارویی آمپولی چیزی بده من دوسال دیگه بشم کلا روح و روانش بهم ریخته بنظرتون ببرم دکتر راهی هست ۲ سال به تعویق بیفته یا مثلا ۶ ماه یکبار پریود شه اصلا قبول نمیکنه  

توروخدا کمکم کنین دعاتون میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم این دارو ها همش عوارض داره نباید جلوی هورمون رو گرفت 

چیزای مقوی بهش بدع تا جون ازش کم نشه

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2738

من خودم ۱۵ سالگی رسیدم خیلی بد بود همه دخترا بزرگ از من از نظر جنسی ۱۳ سالگی بهترینه بزارین با هم سن و سالاش بزرگ شه من الان نسبت ب بقیه خیلی ریز ترم😂 بلوغ زودرس بهتره بنظرم من خودم ۱۶ ۱۵ رسیدم اصلا خوب نیست

اگه قبل پریود شدنش بود میشد تعویق انداخت کاش زودتر ببرین بچه ها رو چک اپ پیش دکتر غدد

من تازه بردمش عکس گرفت از دستش دختر من یازده سالشه گفت اگه سن استخوانیش بیشتر باشه بهش آمپول میدم ک بلوغش ب تعویق بیفته

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
من خودم ۱۵ سالگی رسیدم خیلی بد بود همه دخترا بزرگ از من از نظر جنسی ۱۳ سالگی بهترینه بزارین با هم سن ...

قدت چنده

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

من دوازده سالم بود که پریود شدم خیلی سخت بود

تو مدرسه نماز اجباری بود فقط من و یکی از دوستامم پریود می‌شدیم

عوص کردن پد و... که مصیبت بود یادم میوفته اشکم در میاد

داداشم ۱۱ سالش بود اون موقع

اینکه همیشه و همه جا با هم بودیم با هم بازی میکردیم ولی پریودی باعث درد و بی اعصابی و دعوا میشد

نمیتونستیمم به پسر ۱۱ ساله توضیح بدیم خیلی بد بود خیلی

آخرم مامانم سر بسته یه چیزایی بهش گفت از اون موقع تا الان تنها کسی که موقع پریودیم بهن اهمیت میده داداشمه