2733
2739
عنوان

کسی ک میخوامش😍

156 بازدید | 18 پست

یکیو میخوام 

همه میگن هیچ ویژگی مثبتی نداره😐

ولی انقدره ب چشمم خوشگللههههه ک نگو یک صورت گردد داره خدا انگار پرگار گذاشته کشیده😍

پوستش هم سفید نیست ولی ب چشمم خیلی هم جذابه

مدل راه رفتنش رو هم بلدم 

عادت داره نگا ک بخواد بکنه سرش میندازه پایین زیر چشمی نگا می‌کنه🤦

دیسک کمر داره همیشه نگران دیسک کمرشم یعنی اذیت نمیشه؟کارش سنگینه حتما چقدر فشار ب کمرش میاد

وقتی میبینمش زبونم قفل میشه

جلو همه وایسادم ک من میخوامش😍

نمی‌دونم چ فرقی اما با بقیه پسرا خیلی فرق داره ب چشمم

امااااا با همه اینا اون منو نمیخواد من براش میمیرمااا اما اون دوستم نداره خیلی دلم تنگشه ولی اون دوست نداره منو ببینه😞💔

کاش اینطوری نمیشد زندگیم💔کاش تهش قشنگ بود

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

دوست داشتن کسی که دوستت نداره خودش یپا جهنمه

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
کاش اینطوری نمیشد😞

والا زیادی ناامیدی 

من بهش گفتم چقدر میخوای نباشی نبینی و بی محلی کنی؟

فک کردی من پشیمون میشم؟دست میکشم ازت؟فک کردی بچه بازین؟این همه شبا تا صب گریه نکردم ک بیخیال بشم

گفت اینا از نظر من بی انتهاس

گفتم من ازش انتها میسازم

توهم جمع کن خودتو ضعیف نباش بیشتر ازت دور میشخ

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

ای وای همچی تعریف کردی گفتیم یوزارسیف

عزیزم ناراحت نشی اما چون تو عاشقش شدی توی چشمت زیبا ودلبر میاد وگرنه یه فرد معمولیه از لحاظ ظاهری

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣