2737
2734

موقع کنفرانس دادن خیلی حالم بد میشه مخصوصا این که اضطراب اجتماعی هم دارم

هفته ی پیش تو کلاس داشتم از رو درس میخوندم انقدر استرس داشتم که نفسم بند اومد نتونستم ادامه بدم

بعد با این شرایط میخوام کنفرانس هم بدم🥲

چیکار کنمممم؟😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بخاطر مشکلاتی ک تو قیافم و اندامم هس متاسفانه فوبیا شلوغی و اضطراب شدید دارم .. هر کاری کردم برای درمان اما نمیشع متاسفانه الان حدود دوماهه پامو از خونه بیرون نذاشتم

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!

منم انزوا طلب و اضطراب اجتماعی دارم 

موقع انشا خوندن نفسم میگرفت و صدام حالت بغض داشت و واقعا ضربان قلبم بالا بود عین حمله عصبی 

با این حال هم انشاهامو خوندم هم کنفرانس دادم و ....

تو یوتیوب و اینستا دنبال راه های کم کردن اضطراب باش

درک میکنم سخته ولی به وسطای کنفرانس میرسی ریلکس تر میشی

لطفا یه صلوات!!  🙏 برای شما ۳ ثانیه اس برای من کلی امید❤
2740
منم بخاطر مشکلاتی ک تو قیافم و اندامم هس متاسفانه فوبیا شلوغی و اضطراب شدید دارم .. هر کاری کردم برا ...

جالب اینجاست که من هیچ مشکلی تو قیافه و اندامم ندارم و باز هم استرس دارم😭

جالب اینجاست که من هیچ مشکلی تو قیافه و اندامم ندارم و باز هم استرس دارم😭

عزیزم نداشته باش من مورد تمسخر قرار میگیرم ک اینطوری.. 

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!