2733
2734
عنوان

فر گازم مدتیه صدا میده علتش چیه؟

29 بازدید | 8 پست

من حداقل ۳ باز در هفته مرغ سوخاری درست میکنم باهاش 

اما بعدش کاملا تمیز میکنم فر رو 

مارک داتیسه

حالا مدتیه صدا میده احتمال داره صدا از فن باشه بخاطر تجمع چربی؟فن رو چجور تمیز کنم

راهی که سختتره ، قطعاً راه درست تریه!

به حرفاش گوش کن شاید دلش پره 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین صدا از کجاشه شاید چیز دیگه اییه

مثلا شاید جوجه چرخونه یا جاییش لق شده و میلرزه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین صدا از کجاشه شاید چیز دیگه اییه مثلا شاید جوجه چرخونه یا جاییش لق شده و میلرزه

نه توکاره و جاش محکمه . نمیدونم کجا رو بررسی کنم . فقط به داخلش دید دارم 

2728
نه توکاره و جاش محکمه . نمیدونم کجا رو بررسی کنم . فقط به داخلش دید دارم 

نگفتم خودش میلرزه شاید جاییش و قطعه ایش لق شده

فامیل میان بده نگاه کنن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
نگفتم خودش میلرزه شاید جاییش و قطعه ایش لق شده فامیل میان بده نگاه کنن

بله حق با شماست باید دقیقتر بررسیش کنم

ممنونم راهنمایی کردین عزیزدل💚

بله حق با شماست باید دقیقتر بررسیش کنم ممنونم راهنمایی کردین عزیزدل💚

فقط مراقب باشین یه وقت پت و مت رو نیارین ببینن که دیگه اجاق ندارین و طلبکار من میشین بی رو در بایستی بگین فقط عیبشو ببینین و دستش نزنین

2740