2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تیره میشه خصوصیات ظاهریمو بگین؟

ظاهرت زیبا هست صورت ملیح و دلنشین داری چشمات یه کم حالتش کشیده است لب هات هم یه کم برجسته مژه هات بلنده بینی ات متوسط. ابروهات حالت بلند و کشیده داره

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
سلام دوباره دارم میپرسم:) محمد دوسم داره؟ حسش بهم چیه چجور پسریه دلیل کم حرف زدنش چیه

دوستت داره ولی حس ام میگه برا تو خجالتی وگرنه آدم پر حرفی هست 

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
ظاهرت زیبا هست صورت ملیح و دلنشین داری چشمات یه کم حالتش کشیده است لب هات هم یه کم برجسته مژه هات بل ...

میشه بگی من کی ازدواج میکنم

گاهی وقتا سخت ترین کاره دنیا قانع کردن خودته 🙂
2738
ظاهرت زیبا هست صورت ملیح و دلنشین داری چشمات یه کم حالتش کشیده است لب هات هم یه کم برجسته مژه هات بل ...

ویژگی های ظاهری منم میگییی؟

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394
ن جدیدا اینطور شده بخاطر مشکلاتشه؟ یا همین مدلشع با دخترای دیگم حرف میزنه؟ ی ویژگی از من بگو ...

نه کسی تو زندگیش نیست حس میکنم خیلی درگیر فکر ذهنش مشکل براش پیش اومده .تو مهربونی و دست دلبازی کلا آدم خوبی هستی خاکی بی ریا

ویژگی های ظاهری منم میگییی؟

مهربون و زیبایی ولی از خودت انگار بدت میاد و اعتماد به نفس کم داری در صورتی که زیبایی 

2706