2733
2739

اگه چیزی به نام ارث وجود نداشت و هرکی اندازه زحمت و تلاشی که تو زندگیش برای مفید بودن می کنه پول بگیره ولی در صورتی که اون ارثو بدن به انسان های فقیر اما نه مجانی باید کار کنن و درصد کمی(کمتر از بقیه ادما) از حقوقشون رو میدادن برای خونه این کارم به خاطر این باشه انگیزه پیدا کنن تا کار کنن و گدایی نکنن.     اما خب همچین دولتی در دنیا وجود نخواهد داشت چون پول فساد میاره   کاش میشد و چقد دنیا بهتر میشدو ۸۰٪ سرمایه جهان دست ۲۰٪ مردم نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لذت بردم واقعا ای کاش اینطور بود 

معلومه تفکر پخته ای دارین ستودنیه

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

چرا بدن بقیه پس بچه هاشون چی

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
2740
چرا ارثو بدن ب بقیه؟؟؟؟خب پدر مادر یه عمر جون میکنن برا بچشون دیگه 

اها اینم یادم اومد مرسی گفتی      اونطوری پدر و مادرا میتونستن برای خودشون زندگی کنن و لذت ببرن از زندگی     این چرخه ( پدر و مادر تلاش می کنن برای بچه ای که قراره مپدر یا مادر بشه و برای بچس تلاش کنه)هم تکرار نمیشد

چرا ارثو بدن ب بقیه؟؟؟؟خب پدر مادر یه عمر جون میکنن برا بچشون دیگه 

از خودشون تزهای فیلسوفانه می دهند 

و این حرفها الکی دهن به دهن می چرخد

بدون اینکه اون فرد لااقل کمی روش فکر کند 

البته این هم از جایی شنیده 

خب اونوقت مردم تلاش نمیکردم،چون میدونستن در آینده پولشون بجای اینکه به عزیزانشون برسه به آدمای غریبه ...

اینو برای یکی از کاربران نوشتم   اونطوری پدر و مادرا میتونستن برای خودشون زندگی کنن و لذت ببرن از زندگی     این چرخه ( پدر و مادر تلاش می کنن برای بچه ای که قراره مپدر یا مادر بشه و برای بچس تلاش کنه)هم تکرار نمیشد

اها اینم یادم اومد مرسی گفتی      اونطوری پدر و مادرا میتونستن برای خودشون زندگی کنن ...

خب چرا نشه چیز بدی نیس که .بعدم من الان بچه ایو که به دنیا میارم در قبالش مسئولم چون اون نخواسته به دنیا بیاد من اوردمش پس وظیفمه درحد شده یه خونه کوچیک یه ماشین براش پس انداز کنم یا اینکارم ازم نیومد همه تلاشمو بکنم خودشو به یه جایی برسونم .اینعشقپدر مادر به فرزنده و تو وجود پدر مادرا هست 

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم