2733
2734
عنوان

اگر هیچ وقت نتونم بچه ای داشته باشم چی

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله ولی یه جاهایی دست آدمه 

نه باور کن نیست خیلی راها رفتم من چه برا خودم دیدم چه دیگران ازدواج دست خود آدم نیست یه زمانی داره بعضیا هم که کلا تو تقدیرشون نیست 

فک نمیکنم تو ایران باشه همچین چیزی 

چرا عزیزم د۷تر عنوی شوهدم رفته تخمکشاو فریز کرده چیزم بوده گفته بزار جونیمو کنم بعد برم برای بارداری ..همه توصیحاتشو داد زیاد یادم نمیاد ولی تو گوگل در موردش نوشته ..

2738
چرا عزیزم د۷تر عنوی شوهدم رفته تخمکشاو فریز کرده چیزم بوده گفته بزار جونیمو کنم بعد برم برای بارداری ...

خب اونا همسر دارن ولی مشکل ناباروری دارن کسی که همسر نداره که نمیتونه بچه دار بشه تو ایران حتی با لقاح مصنوعی 

خب اونا همسر دارن ولی مشکل ناباروری دارن کسی که همسر نداره که نمیتونه بچه دار بشه تو ایران حتی با لق ...

نه عزیزم مجردن ..دختر عموی منم مجرده ..ازدواج نداشته برو بپرس حتما تو این مراکز ..تخمک کشی کرده راحت شده سنش که بره بالا نی نی هم داره.

خب اونا همسر دارن ولی مشکل ناباروری دارن کسی که همسر نداره که نمیتونه بچه دار بشه تو ایران حتی با لق ...

ایشالا قسمتت میشه. ما چی بگیم که خدا قسمت مون فرزند نکرد.

من درکت میکنم با اینکه پذیرفتمش و دیگه تلاشیم نمیکنم براس و دکتر و اینا نمیرم ولی دلم میخواد یکی مامان صدام بزنه

عزیزم من اشناهامون دارن توی سن ۳۴ الی ۳۵ سالگی ازدواج میکنن

به معرف بسپار و اینکه بیشتر تو اجتماع و مراسمات باش 

اصلا فکر نکن دیر شده ،کلا سن ازدواج بالا رفته 

در صوزتی هم که نشد میتونی بچه را به سرپرستی قبول کنی

2706