2733
2739
عنوان

از وقتی شوهرم گفت...

356 بازدید | 21 پست

بهم که حتما پدر مادرت کاری کردن که شدم عذابت و داری تاوان پس میدی از وقتی فهمیدم خودشم می‌دونه چقد اذیتم کرده دیگه توروشم نگاه نمیکنم

فقط خدا

لطفاً نادیده نگیریدددد 🔴

من به کمک و حمایت همتون برای دیده شدن این تاپیک نیاز دارم

باتوجه به اینکه در تمام پلتفرم ها و سایت ها کاربرین حق دارن مطالب خودشون رو هر وقت که بخوان پاک کنن و اکانت خودشونو غیر فعال یا حذف کنن بیاین نی نی یار ها و مسئولین سایت رو تا حد امکان تگ کنید تا صدامون به گوششون برسه و سایت رو آپدیت کنن و ویژگی های جدید رو بهش اضافه کنن

نی نی سایت عزیز بابت خدماتت ممنونیم ❤️ اما لطفاً در جهت رفاه و حفظ حریم شخصی کاربران دو گزینه «حذف تاپیک» از سمت کاربران و «حذف اکانت » را به دسترسی های کاربری اضافه کن.هزاران بار سپاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی تو تاپیک قبلی گفتی سرد بودنت فهمیده

شاید اونم لج میکنه باشما

مردا مثل بچه میمونن فقط باید زبون بگیریشون

به کاراش توجه نکن

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2728

چقدر بدون فهمه

اینکه داره اتش قیامت خودشو جمع میکنه رو دلیل گناه دیگران میدونه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
اسی تو تاپیک قبلی گفتی سرد بودنت فهمیده شاید اونم لج میکنه باشما مردا مثل بچه میمونن فقط باید زبون ...

لج نمیکنه خیلی جدی گفت قبلشم گفته بود فک میکردم شوخی میکنه میگه داری کارما پس میدی 

فقط خدا
2740
لج نمیکنه خیلی جدی گفت قبلشم گفته بود فک میکردم شوخی میکنه میگه داری کارما پس میدی 

پس نزار به هدفش برسه کاملا نادید بگیرش تا حسابی بسوزه

هیچی مخرب تر از این نیست که نا دید گرفته بشه

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
اصلا به قیامت اعتقادی نداره 

نگران نباش بلاخره میره میبینه تقاصشو پس میده تو هم اجر صبرتو

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
پس نزار به هدفش برسه کاملا نادید بگیرش تا حسابی بسوزه هیچی مخرب تر از این نیست که نا دید گرفته بشه

آره افسرده شده دیروز ازصبح تا شب مامانش مریضه رفته بودم کمک شب اومد یه کلمم با کسی حرف نزد فقط آخر شب محکم سر دخترم داد زد قاطی کرد پاشدیم اومدیم

فقط خدا