2752
2734
نباید به تو میگفت که خودش یادم داده😔👈🏻🤰🏻💔من اول میخواستم بگم خودم بلد شدم گفتم ولش میگم پشمک ی ...

من آخه ازش پرسیدم گفتم آنه بلد نبود که چرا الان امضاش رنگیه

تقصیر منه😅😅

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
من آخه ازش پرسیدم گفتم آنه بلد نبود که چرا الان امضاش رنگیه تقصیر منه😅😅

یعنی من اسکلم اره😐گفتی این که اسکل بود چجوری یاد گرف باشه باشه باشه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی من اسکلم اره😐گفتی این که اسکل بود چجوری یاد گرف باشه باشه باشه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐دوباره شروع کردی؟؟ 

چ ربطی  به اسکل بودن داره؟؟ 

هر کسی یه چیزی رو بلد نیست

خودمم یه سری چیز را رو بلد نیستم😬😬😂😂😂😂😂😂😐😅

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤

[QUOTE=335810894]😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐دوباره شروع کردی؟؟  چ ربطی  به اسکل بودن داره؟؟  ...[/QUOTE

🙄👈🏻🤰🏻💔 ولش کن 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃
2731
اره یادمه بهت میخواستم یه چیزی رو یاد بدم نه تو، نه پشمک یاد نمیگرفتین🤣🤣🤣🤣 @پشمایحاجعبدالله & ...

اره😁🤣🤣💔💔چقدر حرصت دادیم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
عزیزمین🤣🤣♥♥ راستی حاجی جان تلگرام و فی ل شکن و پر و کسی تو کار میکنه؟؟ 😔

هیچکدومو ندارم🤣🤣🤣خلاف سنگینم همینه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
آهر🤣🤣

😁💔💔💔

آهر=آهان کیبورد لعنتی🤣🤣

فهمیدم😂😂😂