2752
2734

نه حرصم نمیگیره بیشتر دلم براشون میسوزه، چون اینکه خنگن دست خودشون نیست..

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه منم کلا دیر میگیرم😂😂این دوستمم میدونه گفتم یعنی منظورش یکی مث منه🤣

اره یادمه بهت میخواستم یه چیزی رو یاد بدم

نه تو، نه پشمک یاد نمیگرفتین🤣🤣🤣🤣 @پشمایحاجعبدالله     یادته؟؟ 

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
اره یادمه بهت میخواستم یه چیزی رو یاد بدم نه تو، نه پشمک یاد نمیگرفتین🤣🤣🤣🤣 @پشمایحاجعبدالله & ...

من که زودتر یاد گرفتم😌

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
🤣🤣🤣🤣 منم همینطوریم 

هه امضامو ببین پشمک یادم داد سه سوته یاد گرفتم😌

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
آره بهش گفتم آنه امضاش رنگی شده  پشمک گفت من یادش دادم با اسکرین😂😂

😳👈🏻🤰🏻💔ای پشمک خیانتکار 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وا یادت داده دیگه چرا خیانتکار؟؟ 🤣

نباید به تو میگفت که خودش یادم داده😔👈🏻🤰🏻💔من اول میخواستم بگم خودم بلد شدم گفتم ولش میگم پشمک یادم داده خوب شد نگفتم ابروم میرف😬

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706