2733
2734
عنوان

معلمی

120 بازدید | 11 پست

یادش بخیر یه معلم داشتیم همیشه میگفت اگه درس رو نفهمیدین بهم بگین من صد بارم شده براتون توضیح میدم کارم همینه،

یبار گفتم متوجه نشدم گفت به جهنم

کاربر پسرم،دست ما کوتاه و خرما بر نخیل،پای ما لنگ هستو‌منزل بس دراز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعضی جاها واقعا لازمه😂 خودمم آموزگارم🤝

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2740
نه دیگه اینقد سفت و سخت نباش☹️

من چهل تا پسر شیطون و پر انرژی دارم که تمام تایم در حال آروم کردنشونم، کاش ازم درس میخواستن ... هی 😩🤦

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
بعضی جاها واقعا لازمه😂 خودمم آموزگارم🤝

خواهر زاده من کلاس دومه به خانوم معلمش گفته صداتون واسه لالایی خوبه میشه بخوابم سر کلاس😀😀

کاربر پسرم،دست ما کوتاه و خرما بر نخیل،پای ما لنگ هستو‌منزل بس دراز
خواهر زاده من کلاس دومه به خانوم معلمش گفته صداتون واسه لالایی خوبه میشه بخوابم سر کلاس😀😀

این نوع رویایی اش بوده، چیزای دیگه ام میشنویم ما 😁😁